לפנות לפנות לפנות!

הדברים שכן עובדים בחיינו נמצאים מתחת לדברים שלא עובדים בחיינו.

זה לא מה שאנחנו צריכים להוסיף לחיינו, זה מה שאנחנו צריכים להפחית מחיינו…מכאן מתחילים.

כל ״הזבל״ פשוט נערם…על גבנו, ועל חשבוננו…על חשבון איכות חיינו וחיי האנשים האהובים עלינו.

מה הפתרון?

לפנות, לפנות, לפנות!

לנקות, לנקות, לנקות!

מה שלא עובד, החוצה!

מה שעובד, להשאיר, לחזק, להעצים, ולהתמקד בו…ועוד מהאיכות הזאת יבוא אלינו.

זה נכון לגבי כל המציאות שלנו, פנימית וחיצונית.

בואו נתחיל מכמה דוגמאות…

חפצים

ברגע שאנחנו מפנים חפצים שלא עובדים, או כאלה שאנחנו לא משתמשים בהם מהסביבה האישית שלנו,

עם מה אנחנו נשארים?

עם מה שנחוץ ומה שעובד.

טיפ: התחילו מהסביבה הפיזית הקרובה שלכם, וכל פעם תנקו אזור אחר, עד שכל הסביבה שלכם תהיה פנויה מכל מה שלא עובד ולא נחוץ.

התחילו מהמחשב שלכם ושולחן העבודה…תפנו את כל מה שלא שייך…מסמכים ישנים, תמונות לא רלוונטיות…הפכו את המחשב שלכם ל״מחשב זן״, נקי ואוורירי. למה להתחיל מהמחשב? כי האדם המודרני מבלה שם את רוב זמנו…אז התחילו מהעולם הווירטואלי…לאחר מכן שולחן העבודה הפיזי…הניירת…וכך בשלבים…ככל שיווצר מומנטום חיובי…תעברו על כל הבית (והחצר והמחסן למי שיש) ועל הרכב…הכל זן! הכניסו זן לחיים, והאנרגיה שלכם וסביבכם תשתחרר…תהיה קלה יותר, בריאה יותר, חיובית יותר.

מה שאנחנו מחזיקים מחזיק אותנו.

הבעלות שלנו על חפצים מיותרים, היא אשליה…האמת היא שהחפצים האלה לוקחים עלינו בעלות.

בעלות אנרגטית…הגיע הזמן לנקות ולפנות ולשחרר את האנרגיה התקועה.

תזונה

ברגע שאנחנו מפנים מזון שלא עובד עבורנו, שגורם לנו להרגיש כבדים ועייפים ולא רק שלא תורם לבריאות שלנו, אלא מדרדר אותה יום יום ומקצר את אורך חיינו ויותר חשוב, את איכות חיינו…אנחנו נשארים עם מזון שכן עובד עבורנו, מזון שנועד לעשות את מה שמזון נועד לעשות…לתת לנו יותר חיים! לבנות אותנו, להעשיר אותנו…לחזק את הגוף שלנו, להבריא אותנו להשאיר אותנו בריאים, לחדש את הגוף ולמלא אותו באנרגיה אינסופית…כמו שזה אמור להיות…הגיע הזמן לפנות את התזונה הלא נכונה שלנו, שזאת אשליה בכלל לקרוא לה ״תזונה״…הגיע הזמן להבין מה זאת תזונה אמיתית, ומה זה רעל שמחופש לתזונה. (הזאב שאכל את הסבתא)

רמז: מוצרי חלב, בשר, סוכר (שנמצא היום בעודף בכל מוצר וגורם להמון מחלות) מאכלים מהונדסים, חטיפים, ג׳אנק פוד וכמובן לחם לבן, קחם לבן (לתותחים ביניכם…הפחיתו עם צריכת לחם, בצקים, פסטות ותראו שאתם הופכים לגיבורי על מבחינת האנרגיה שלכם)…כל מה שהאדם נגע בו ועדכן אותו בצורה זאת או אחרת…מומלץ להתרחק ממנו…ולהתקרב לטבע. איפה שהאדם נגע ועדכן כל מה שקשור בתזונה…תברחו לכיוון השני. התחילו להתעניין בתזונה צמחונית טבעית שמכילה מרכיבים חיים בתוכה (אנזימים). זאת התזונה הנכונה. ומעבר לכך, הגיע הזמן לשחרר את בעלי החיים התמימים והמסכנים מההתעללות היום יומית האיומה שפוגעת בהם וחוזרת כבומרנג אלינו בצורה של הרעלה תזונתית ואנרגטית מאוכל שלא אמור להיות האוכל שלנו. אני יודע שקשה לעשות את המעבר…תיצרו כוונה לאכול בריא יותר והתחילו מצעדים פשוטים…וכשתרגישו את האנרגיה…ואת השיפור של החיים שלכם…לא תוכלו לחזור אחורה.

פתחו את המקרר וארונות המטבח והתחילו לזרוק לפח דברים…דברים שמרעילים אתכם, את הבריאות והאנרגיה שלכם…תלמדו לקרוא תוויות מזון ותבינו מהיכן המזון שלכם מגיע. תחקרו את השרשרת שמתחילה מהייצור של המוצר ועד שהוא מגיע לקיבה שלכם…ואתם תזרקו מעל ל 90% מכל מה שחשבתם שהוא בריא.

הנה קיצור דרך:

כל מה שאין לו תווית, וטבעי…תשאירו.

אלא אם כן אלה מוצרים טבעיים מיוחדים כמו אצות, שמן קוקוס וכדומה שיש להם תוויות אך הם טובים לכם.

ברגע שתתחילו להיכנס ולחקור, מה אתם מכניסים לגוף…לא תוכלו יותר לעשות את זה…ואם יש ביקוש לזה, אני אעזור לכם במאמרים הבאים לקבל מודעות לגבי זה.

הכל מתחיל מצעד קטן…התחילו לזרוק לפח דברים שאתם יודעים בוודאות שמזיקים לבריאות ולאנרגיה שלכם ומעבר לזה גם לא מתאימים לקוד המורלי המצפוני האנושי שלכם…כמו מוצרים שבאים אלינו דרך התעללות בלתי מובנת ולא אנושית בבעלי חיים תמימים.

אתם תרגישו הקלה…משהו בכם…בתת המודע שלכם יודע שאתם עושים את הדבר הנכון, אך חייתם עד עכשיו בהכחשה…כי מזון הוא סם…הסם הכי חזק…ואנחנו מכורים להרבה מזונות…רמז: הסוכר שהם מוסיפים לכל מזון היום הוא סם ממכר, שכל הזמן גורם לנו לצרוך כמות גדולה יותר. ולא להרגיש שבעים. התחילו להיות מודעים למה שאתם מכניסים לקיבה.

למה? מפני שאם אין לנו בריאות, אין לנו כלום.

אנחנו לא יכולים להשיג כלום, להגשים כלום, אנחנו עצבניים, חסרי אנרגיה ובמקום לתרום משהו לעולם, אנחנו הופכים לנטל לעצמינו ולסביבתנו…כן, והמזון שנכנס לנו לפה, לקיבה ומשם לכל מערכות הגוף הוא גורם ראשי שמשפיע על הכל בחיינו…על היחסים שלנו עם אחרים ועם עצמינו, על כסף, על הקריירה שלנו…על הכל!

דבר כזה פשוט ותמים כמו אוכל?

כן. הגיע הזמן להתעורר, לחקור, להתנסות ולהבין…זה החוק הפשוט של הסיבה והתוצאה.

כשהסיבה גרועה, התוצאה גרועה.

אוכל הוא הסיבה, חפצים לא נחוצים בסביבה הם סיבה, מערכות יחסים הם סיבה…והמציאות שאנחנו חווים היא התוצאה.

מחשבות

מחשבות הן גם מזון…בגלל זה מזון הוא כלכך חשוב.

כל מחשבה שלנו משחררת חומרים כימיים מהמוח לגוף ומשפיעה עליו, לטובה או לרעה.

מה הן רגשות שונים? מבחינה גופנית אלה הם חומרים כימיים שונים שמופרשים לגוף. מזון! ותרופות לגוף.

מחשבות של לחץ משתקות את מערכת העיכול, המערכת החיסונית ומערכות בנייה אחרות שפועלות במצב של רגיעה ומנוחה…נחשו מה קורה למי שכל הזמן מלחיץ את עצמו במחשבות מלחיצות? הגוף שלו לא בונה את עצמו מחדש כמו שצריך, והמערכת החיסונית שלו לא מתפקדת כמו שצריך…ומכאן זה מתדרדר, ומתחיל תהליך של פירוק הגוף…כן, ככה זה קורה בטבע, ואנחנו חלק ממנו. אנחנו לא רק תושבי כדור הארץ…אנחנו כדור הארץ.

תחשבו על זה בצורה הזאת…

כל מחשבה שלכם היא מזון שאתם מספקים לגוף ברמה הפיזית…וכמובן במקביל שולחים לתת המודע וליקום ומעדכנים את המציאות שלכם ושל אחרים ברמה הלא פיזית.

מזון פיזי לא נכון משפיע על מזון מחשבתי, ולהיפך.

אדם שאוכל אוכל לא נכון, מייצר מחשבות לא נכונות…ורעלים פיזיים קשורים לרעלים מנטליים.

עלינו לשים לב למזון שנכנס לנו לפה (אוכל), ולמזון שיוצא לנו מהפה (הדיבור והמחשבות שלנו).

זה נראה מסובך…אך זה לא.

הכל עניין של ״הארה״, של התעוררות לאמת הזאת דרך התנסות…אל תאמינו לי…פשוט תתנסו ואז תחליטו אם אני צודק או לא…וכשההבנה תהיה שלכם…רק אז תוכלו באמת לפעול בקלות, מבלי שאני או אף אחד אחר יצטרך לשכנע אתכם.

אני לא יכול ולא רוצה לשכנע אתכם…אני רק רוצה שתנסו ותבינו בעצמכם.

אני רק משתף אתכם את מה שעובד עבורי…זה המקסימום שאני יכול לעשות.

אני לא יודע על איזה ״אוזניים״ המידע הזה נופל…אך בכל זאת…אני שולח את המידע הזה לכולם באהבה, עם כוונה לעזור, והצעה פשוטה…פשוט תנסו ותראו האם זה עובד עבורכם.

יש עוד הרבה דברים לנקות…ולא בא לי כרגע לכתוב מאמר ארוך מידי…זה כבר נושא לספר שלם…אך אלה הם הדברים הבסיסיים ביותר שאפשר להתחיל לעשות כבר מעכשיו.

וברגע שמתחילים ״לנקות ולפנות״ משהו קטן…נוצר מומנטום…ולפתע אנחנו מגלים עד כמה האנרגיה שלנו בפנים ובחוץ הייתה עמוסה ברעלים שונים…ואנחנו מקבלים מודעות חדשה…ויודעים בצורה אינטואיטיבית מה עוד נשאר לנקות ולפנות מהחיים שלנו (רמז…אנשים שליליים, עבודה לא מתאימה, מקורות מידע ומדיה שליליים ומערכות יחסים שלא עובדות) אך לא צריך להתנפל על הכל בבת אחת…אלא אם כן בא לכם להיות נינג׳ות של ניקיון ופינוי אנרגטי : ) כמו שאני עכשיו.

יש כאלה שקוראים לי ״קיצוני״, אך זה רק הביטוי האישי שלי שמתרחש כשהמודעות שלי נפגשת באמת.

נוצר ״מפץ גדול״ של הבנה, ואני לא יכול לעשות את זה בהדרגה…אני מאלה שקופצים ישר למים.

אך לא כולם חייבים להיות כאלה…יש כאלה שאוהבים לקחת את זה באיזי…מעולה! כל אחד והסגנון שלו.

הדבר הכי פשוט…

התחילו מצעד קטן…תיצרו מומנטום…ותראו כיצד שלב אחר שלב האנרגיה שלכם גדלה ומתרחבת, ככל שאנחנו מפנים דברים לא נכונים, דברים שכבר לא משתמשים בהם, דברים שלא עובדים, בתוכנו, ובסביבה החיצונית שלנו.

הבפנים והבחוץ שלנו קשורים…לכן אנחנו מנקים גם בפנים וגם בחוץ…אנחנו חיים בשני המימדים האלה כל הזמן במקביל, ושניהם משפיעים עלינו יחד.

התחילו מצעד קטן…

זכרו כל הזמן את האמת שהתחלתי בה את המאמר:

הדברים שכן עובדים בחיינו נמצאים מתחת לדברים שלא עובדים בחיינו.

זה לא מה שאנחנו צריכים להוסיף לחיינו,

זה מה שאנחנו צריכים להפחית מחיינו…מכאן מתחילים.

אלכס זיומוצרים של אלכס זיו