מכשיר ה GPS הפרטי שלך

נניח שאתה נמצא במקום מסוים בפעם הראשונה ויודע בערך היכן אתה נמצא, אך להגיע מהנקודה הזאת לכל מקום אחר היא משימה מאתגרת מפני שעדיין אינך יודע איך.

עכשיו תאר לעצמך שמישהו נותן לך מפה של האזור, האם הדרך תהפך לקלה יותר? ובכן, תלוי.

לפעמים גם לקרוא מפה בצורה הנכונה יכול להיות דבר מאתגר.

כשהייתי בחו"ל השכרתי רכב ויצאתי לדרך לפגישה, וכמו שאני תמיד נוהג לעשות, שיחקתי משחק קטן ואמרתי לעצמי:

"תת המודע שלי יודע את כל הדרכים ואת כל המקומות, אני אתן לו לקחת אותי ישירות למקום."

ובאמת כעבור כ 40 דקות של נסיעה כשרק הכיוון הכללי ידוע לי, הגעתי למרחק של כמה רחובות מהרחוב הקטן המבוקש. אך משום מה לא מצאתי את הפנייה הקטנה הנכונה לרחוב והסתובבתי סביב אותם הרחובות ברדיוס של כמה קילומטרים. החלטתי לשאול אנשים בצד הדרך אך הם לא הכירו את הרחוב המסוים הזה.

אז עצרתי בצד ושוב ביקשתי הנחייה מתת המודע שלי…ולפתע עלה לי רעיון: "אולי יש באוטו מפה?" לשמחתי מצאתי מפה של האזור שהסתתרה לה באוטו… אך, האם המפה עזרה לי? לא ממש, מפני שלא ידעתי את הכיוון שלי, האם אני בא מדרום, צפון, מזרח או מערב, וחלק מהרחובות הם בגודל של חצי עיר…לבסוף אמרתי לעצמי: " אוקיי, אני יודע לאן אני צריך להגיע (וזה כבר שווה הרבה)."

אני יודע שבעבר תמיד הגעתי לאן שרציתי, אם או בלי עיכובים, ואני יודע שלכל בעיה יש פתרון, ולכל שאלה תשובה…לפתע נזכרתי שיש לי בזיכרון של הסלולרי מספר טלפון של חבר שיכול לעזור לי, וכן החבר אמר לי בפשטות:" הסתכל לאופק, בצד אחד יש הר גבוה ובצד השני הר נמוך, סע לכיוון ההר הנמוך, הרחוב המבוקש נמצא ממש צמוד אליו." תוך חמש דקות הגעתי למקום.

הדוגמא הקטנה הזאת ממחישה את החוק שאומר: "אם אתה יודע מה אתה רוצה, האיך חייב לבוא במוקדם או במאוחר." עליך לסמוך ולהמשיך להתמקד ב – מה ולתת לאיך להתגלות בפניך שלב אחר שלב או לפעמים – באופן מיידי.

כשיודעים את החוק הזה ורואים כיצד הוא פועל בחיינו בצורה מושלמת בכל פעם מחדש, נוצר ביטחון שמאפשר לנו ללכת על כל מטרה, גדולה ככל שתהיה.

עכשיו, בוא נחזור לדוגמא בהתחלה שבה אתה רק יודע את היעד שאליו אתה רוצה להגיע ונספק לך מכשיר GPS לניווט לוויני שכל מה שאתה צריך לעשות זה רק להזין לתוכו את המיקום הרצוי ולהתחיל לנסוע.

כשהמכשיר החכם הזה שיודע את מיקומך ומכיר את כל הדרכים להגיע אל היעד נמצא ברשותך, מהם הסיכויים שלך להגיע ליעד בדרך קלה ומהירה? 100 אחוז סיכוי.

כל מה שאתה צריך לעשות זה רק להקשיב להוראות המכשיר וכשהוא אומר שמאלה בפנייה הבאה, פנה שמאלה, כשהוא אומר ימינה, פנה ימינה וכך הלאה.

גם אם פספסת פנייה הוא יחזור ויכוון אותך שוב למקום בדרך עקיפה. ככל שתקשיב ותתמקד בהוראותיו יותר, כך תגיע בדיוק וסבירות גבוהה יותר ליעדך.

ובכן, גם לכל אחד מאיתנו יש מכשיר GPS אישי והמכשיר הזה הוא היקום.

היקום מכיר את כל הדרכים, הוא יודע את המיקום שלך והוא יכול להוביל אותך לאן שתרצה רק אם תזין לו את הנתונים הנכונים והמדויקים של "לאן אתה רוצה להגיע?"

לאחר שהזנת לו את היעד, עליך פשוט להתחיל לנסוע באמונה מלאה במכשיר החכם הזה ולהיות ערני להוראות שאתה מקבל ממנו.

אנחנו כל הזמן מקבלים הוראות מהמכשיר החכם הזה אך לא תמיד מקשיבים לו, ולפעמים מזינים לו יעדים שסותרים אחד את השני, או שאנחנו מזינים לו כתובות שגויות וכו'…

ה GPS הפרטי שלך יותר משוכלל מכל GPS פיסי שהטכנולוגיה האנושית יצרה, זהו מכשיר אלוהי מושלם שמכיר כל פרט ופרט ביקום ומכיר את כל הקשרים והחיבורים הנכונים הקיימים ויכול להנחות אותך מכל מקום בו אתה נמצא ליעד המבוקש.

מה החלק שלך בעסקה?

  1. דע את היעד שלך, דע מה אתה רוצה.
  2. הזן לו את הנתונים בצורה נכונה, כמה שיותר ברור, כמה שיותר מדויק.
  3. סמוך עליו שהוא יוביל אותך ליעד באמונה מוחלטת.
  4. התחל לנסוע.
  5. שים לב להוראות שהוא נותן לך בדרך ובצע אותן.

צריך לזכור שה GPS הפרטי שלנו אף פעם לא נח ולא מפסיק לעבוד, הוא כל הזמן מקבל מאיתנו הוראות ויעדים באופן מודע ולא מודע, יעדים חיוביים או שליליים, או יעדים שאחרים הציבו עבורנו ואנחנו פשוט זרמנו איתם והגענו למקומות שלא רצינו להגיע אליהם.

עכשיו שהידע הזה בידך, השתמש בו לטובתך.

מכשיר ה GPS הפרטי שלך פתוח ומוכן לקבל ממך יעדים, התחל להזין לו את הנתונים הנכונים.

נתונים שנמצאים בהרמוניה עם מי שאתה, שבאים מהלב ושגורמים לך להיות מאושר.

אז מה היעד הבא שלך?

אלכס זיו



מוצרים של אלכס זיו