איך אתם רואים את עצמכם?

הדבר הכי חשוב הוא איך שאנחנו רואים את עצמינו ואת המציאות שלנו.

עלינו לבחור בהתמדה לראות את הטוב ביותר ולהאמין בגרסה הזאת.

המציאות נתונה לפרשנות…למה לא לפרש אותה כפי שאנחנו רוצים לחוות אותה?

כשאנחנו רואים אותה כפי שאנחנו רוצים לראות אותה, אנחנו מתחילים לחוות אותה כך באופן מיידי בצורה סובייקטיבית, ובהמשך מתחילים למשוך אלינו את המצבים האלה במציאות האובייקטיבית שלנו ככל שאנחנו מתמידים לראות ולהרגיש את זה אמיתי מתוכנו.

היכנסו לסרט עצמי שאתם בוחרים לעצמכם.

לסרט העצמי הכי חיובי שאפשר…בהגזמה! כן, הכי חיובי שאתם יכולים לדמיין ולהרגיש, אל תתפשרו, תנו את המקסימום לתוך ההרגשה הכי טובה שאתם יכולים לייצר עכשיו.

תראו את עצמכם איך שאתם רוצים לראות את עצמכם, איך שהייתם רוצים שהעולם יראה אתכם, היכנסו לנעליים האלה, הרימו את הראש למעלה, נפחו את החזה באוויר, והתחילו לצעוד בביטחון כאנשים שאתם שואפים להיות בהמשך, כבר עכשיו.

כן, זה מתחיל מאיתנו, וזה מתחיל עכשיו. אין למי לחכות, אין למה לחכות, ההזדמנות שאנחנו מחכים לה לא תבוא מבחוץ, עד שלא נייצר אותה מבפנים.

המילים האלה הם הסימן שחיכיתם לו…עוד כמה סימנים אתם צריכים? עוד כמה קריצות עין מהיקום? מה שאתם מחכים לו, מחכה לכם בסבלנות אינסופית, מחכה שתתאימו את הדימוי העצמי שלכם לרמה שלו, שתתהלכו ברמה שלו, שתנשמו ברמה שלו, שתרגישו אותה כדבר הכי טבעי עבורכם, שתרגישו שאתם כבר מי שאתם רוצים להיות, שתראו את עצמכם כמו מי שאתם רוצים להיות, ותקחו אחת ולתמיד בעלות תודעתית על הגרסה הזאת.

איך אתם רואים את עצמכם?

התשובה לשאלה הזאת מייצרת כבר עכשיו את גרסת המציאות הבאה שאתם הולכים לחוות.

אלכס זיומוצרים של אלכס זיו