היקום רוצה להשקיע בך


כשסטארט אפ או עסק קטן עם רעיון מקורי, בא למשקיעים ומבקש מהם להשקיע בו כדי להפוך את העסק הזה לגדול יותר, אחד הדברים הראשונים שהמשקיעים בוחנים הוא, האם העסק ברמה הנוכחית שלו מוכן לגדילה.

הרעיון הוא פשוט.

אם הצלחת עד עכשיו לייצר רווחים משמעותיים עם מה שיש לך כעת ואתה מראה שיש ביקוש ושיש צמיחה בכל חודש, זה אומר שהרעיון טוב ושהעסק מנוהל ועובד היטב ושאפשר כמעט בוודאות לצפות לרווחים גדולים יותר ולצמיחה גדולה יותר אם העסק הזה יגדל.

למה?

כי התבנית שלו טובה.

כי הרעיון, המנגנון והאנשים שמתפעלים את העסק הוכיחו את עצמם בקטן בצורה מעולה, ולכן אפשר להגדיל את התבנית הטובה הזאת עם וודאות מאוד גדולה שכמו שזה הצליח בקטן, זה יצליח גם בגדול.

העיקרון הזה נכון לא רק לגבי עסקים אלא לגבי כל דבר בחיינו.

אם אנחנו רוצים לגדול, אם אנחנו רוצים ש״היקום״ יעזור לנו בכך, והוא אכן רוצה, מכיוון שכל הטבע, ואנחנו חלק ממנו, צומח ופורח ומנסה להגיע למקסימום של צמיחה ושפע ויעילות במיצוי הפוטנציאל האישי של כל מרכיב בו.

הטבע לא מייצר דברים כדי שהם לא יצליחו או יתפרקו או ינבלו…להפף, זאת מערכת ענקית של תמיכה בצמיחה, בגדילה ובשפע מקסימאלי עבור כולם, עבור כל המרכיבים שבו.

כל היקום רוצה שנצליח, ולמי שרוצה לראות את זה מהזווית האלוהית, אז אלוהים רוצה שנצליח, שנפרח ונממש את הפוטנציאל שלנו כמה שיותר, והוא מוכן לעזור לנו.

אך התודעה האוניברסלית / היקום / אלוהים / הטבע (כל אחד שיבחר את המושג שמתחבר אליו) הוא כמו משקיע עסקי.

אם משקיע הולך להשקיע בך את הכסף שהוא עבד כלכך קשה עבורו…בוודאי שהוא לא רוצה להפסיד או לזרוק את הכסף שלו לפח…המשקיע רוצה לנצח…למעשה הניצחון שלך זה גם הניצחון שלו ולכן הוא יעזור לך עד כמה שאפשר כדי שתרוויח ותכפיל בהרבה את ההשקעה שלו בך בצורה גדולה ככל האפשר.

היקום רוצה לעזור לך לגדול והוא ישקיע בך מבלי להתלבט בתנאי שאתה מוכיח לו כבר עכשיו שהתבנית שלך טובה ונכונה ומוכנה לצמיחה.

זאת האינדיקציה היחידה שאתה יכול לגדול ולכן כדאי להשקיע בך.

זאת הסיבה שכלכך חשוב לסדר את הדברים הקטנים בחיינו כלכך טוב.

עד למקסימום האפשרי מבחינתנו.

מהנקודה הזאת, היקום ישקיע בנו באופן אוטומטי.

השקעה נכונה בעצמך בקטן, זאת הכנה להשקעה של היקום בך בענק.

וזה מתחיל מסידור נכון של הרגשות והמחשבות והפסיכולוגיה הפנימית שלך (הקונספט העצמי שלך).

זה מתחיל בסדר וניקיון ובארגון החיים שלך בכל התחומים.

קטן ככל שיהיה…זה לא משנה.

התבנית עצמה היא זאת שחשובה.

הרמה המיניאטורית של התבנית חייבת להיות מוכנה לשכפול ולגדילה.

זה כמו עם כל מוצר שמייצרים אותו באופן תעשייתי המוני.

עד שהוא לא מוכן ברמה האחת הבודדת הקטנה שלו לשכפול, זאת תהיה טעות ליצור הרבה העתקים מהתבנית הזאת.

וכך זה עובד גם בטבע.

ברגע שאתה גודל מעבר למקום הקטן שלך, אתה חייב להתרחב.

ברגע שאתה ממלא את המקום הנוכחי שלך עד למקסימום, זאת הנקודה שממנה מתחילים לצמוח מעבר לרמה הנוכחית שלך, ולא שניה אחת לפני.

הרבה בעלי רעיונות באים למשקיעים, והמשקיעים פוסלים אותם בשניות…מפני שהם מבינים מהר מאוד שהתבנית הנוכחית של העסק שלהם אינה מוכנה לגדילה.

אם זה מבחינת בעל העסק שהוא לא מוכן מנטלית או מכל סיבה אחרת למשימה, או מבחינת העסק עצמו שאופן הפעילות שלו אינו מוכן לגדילה ולכן לא שווה השקעה.

הם מזהים שהאנשים שפונים אליהם עדיין קטנים מול המקום שלהם ולכן הם עדיין לא יודעים או לא מסוגלים למקסם את המקום שלהם, או שזאת פשוט אינדיקציה לשיטה לא נכונה…למשהו שמתנהל לא נכון…ויש כאן סיכון להשקעה.

משקיעים לא ישקיעו היכן שיש סיכון.

נכון שתמיד יש אלמנט של סיכון, אך הסיכון הוא מחושב מאוד.

היקום הוא משקיע אוטומטי שנותן לך אפילו בלי שתבקש, ברגע שאתה עובד בצורה נכונה וממקסם את המקום הקטן שלך עד למקסימום האפשרי ובכך אתה מראה פוטנציאל של גדילה עם הוכחות שזה אכן הולך לקרות.

המשקיעים הפיננסיים וגם היקום אינם פראיירים.

לא מעניין אותם הדיבורים שלך, יכולת השכנוע או השיווק.

אתה לא תמכור להם חתול בשק.

הם משקיעים בך על סמך תוצאות קיימות שמוכיחות שאתה כבר בנקודה הנוכחית הזאת, גדול למקום שלך, והפונקציה שלהם כבעלי המשאבים והידע, היא לעזור לך לגדול כדי לייצר דרכך רווח גדול גם עבורם.

כך זה בעסקים וכך זה ביקום…ברגע שאתה מוכיח שאתה ערוץ טוב לגדילה ואפשר לייצר דרכך שפע רב יותר, כולם ירצו להשקיע בך.

מערכת שמבוססת על שפע ועל צמיחה, שמחה להזרים את המשאבים שלה דרך ערוצים שיכולים לייצר עוד ועוד צמיחה.

וזה מתחיל מהדברים הקטנים…

ברגע שאתה מסוגל להראות תוצאות בדברים הקטנים ואתה גדל עד למקסימום שאתה יכול בכוחות עצמך, משקיעים שונים יעזרו לך לגדול יותר ויותר.

בין אם אלה משקיעים פיננסיים אם אתה בתחום של עסקים, או היקום בכל התחומים של החיים.

כדי לגדול אוטומטית, עלינו לסדר את המקומות הקטנים שלנו בצורה מופלאה, עד למקסימום האפשרי מבחינתנו, וכמובן שעלינו להתחיל מעצמינו, כי אנחנו זה המקור של כל מה שקורה לנו.

עלינו בראש ובראשונה לסדר את הפסיכולוגיה שלנו בצורה נכונה, את הצד הרגשי / מחשבתי (הקונספט העצמי), ומשם להמשיך לפעול נכון בצד הפיסי של החיים…להתחיל לסדר את כל הדברים הקטנים שלנו עד למקסימום האפשרי.

ברגע שאנחנו בנקודה של מקסימום גדילה בכוחות עצמינו, משקיעים מכל רבדי החיים יופיעו כדי לעזור לנו לגדול.

אלכס זיומוצרים של אלכס זיו