דמיון מציאותי

מה שאתם רוצים להיות בעתיד, תהיו כבר מעכשיו בדמיון.

מה שאתם רוצים שיקרה, תראו את זה קורה עכשיו בדמיון.

התודעה שאנחנו אינה מבדילה בין מציאות לדמיון.

מה שהיא חווה כאמיתי, הוא אמיתי עבורה.

אותה תודעה שאנחנו לפני המציאות ולפני הדמיון, לפני הכל, היא הכוח האחד שיוצר את הכל, שמזיז את כל המהלכים, בזמן ובעיתוי הנכון, בדרכים המיוחדות שלה.

אם אנחנו נותנים לתודעה לראות רק את מה שקורה במציאות הנוכחית ומגיבים אוטומטית לזה כמציאות היחידה ללא אפשרויות לעדכון, אנחנו מפספסים אפשרויות רחבות יותר, מגוונות יותר…אפשרויות!

המציאות הפיזית היא רק חצי מהסיפור ולא חייבים לקבל אותה כסיפור המלא, כסיפור היחיד והבלעדי.

הדמיון משלים את הפרטים, עורך אותם, ואם צריך מספר סיפור חדש, שונה לגמרי מהמציאות הנתונה.

המציאות היא רק חצי מהסיפור, הדמיון הוא החצי השני של הסיפור, שנמצא בשליטתנו כמו מכחול ביד האומן, כמו גיטרה ביד הנגן, כמו תוכנת עריכה בידי עורך הסרטים.

המציאות היא סיפור דינאמי, שחלקו נתון וחלקו פתוח. זהו משחק עדין ומלא באפשרויות שמתנהל בין מה שקרה ומה שקורה למה שיכול היה לקרות ומה שיכול לקרות.

הדמיון יכול להציג לתודעה מציאות אלטרנטיבית ואם הוא יגרום לה להאמין במציאות הזאת, היא תהפוך למציאות הדומיננטית שלנו.

המציאות שנמצא מולנו בהתמדה היא זאת שהתודעה שאנחנו מאמינה לה יותר.

אנשים משקיעים זמן יומי להרגלים כמו הגיינה, צריכת בידור, כושר גופני (במקרה הטוב), וגם הרגלים פחות טובים…אך לא משקיעים כמה דקות יומיות ביצירת הרגל של לדמיין לעצמם את החיים הכי טובים, את הגרסה המשופרת של ההווה, ואת העתיד הוורוד שלפניהם.

כמה דקות ביום מספיקות בהחלט, ורצוי שזה יהפוך להרגל.

רצוי שהדמיון יהפוך להרגל יומי כמו שאר ההרגלים שלנו.

פנו כמה דקות יומיות להרגל חדש.

ההרגל לספר סיפור אחר, לייצר מציאות אלטרנטיבית שתהיה כלכך אמינה לתודעה האוניברסלית הנטרלית שאנחנו שם בפנים, כך שהיא תאמין לא רק למציאות הפיזית שחמשת החושים שלנו קולטים, אלא למציאות הדמיונית שהחושים הפנימיים שלנו מראים לה.

זכרו: המציאות היא רק חלק מהסיפור…חלק שניתן לעדכון, במגמה חיובית יותר תמיד, בהתקדמות, בפוטנציאל לטוב יותר, באפשרויות מגוונות בעזרת הדמיון.

אנחנו עובדים פה מול התודעה שאנחנו, שהיא חלק וגם בו זמנית התודעה כולה שאחראית על הכל, יוצרת את הכל, ומכילה את הכל. עד כמה חשוב להשתמש בדמיון? חשוב באותה המידה שחוויית איכות החיים שלנו חשובה לנו.

אנשים במקרה הטוב מרכזים את המודעות שלהם לתוצאה רצויה בדמיון רק במצבי חירום.

אם זה עובד כלכך טוב במצבים שאנחנו ממש צריכים עזרה ולא יודעים מאיפה להשיג אותה, ואנחנו פונים לדמיון ולאמונה…למה לא לעשות את זה באופן יומי שגרתי, בלי לחץ, ברוגע, בכיף, כהרגל חיובי לחיים?

אין סיבה טובה לא לעשות את זה, חוץ מעצלנות מנטלית.

עצלנות מנטלית משאירה אותנו לקבל את ברירת המחדל של המציאות הנתונה שמופיעה מולנו מחדש בכל בוקר, ובדרך כלל לא משתנה.

תמיד יש אפשרות לייצר מציאות אחרת, לא משנה מה הסיפור של המציאות שלכם כרגע. והמציאות האחרת, החדשה, המשופרת, מתחילה בדמיון.

המציאות הרגילה היא רק חצי מהסיפור, החצי השני והגמיש יותר נמצא בדמיון.

הדמיון בהתמדה הופך למציאות. והמציאות בהתמדה חוזרת להיות דמיון.

יש פה משחק מתמשך בין הדמיון למציאות…הם מסונכרנים.

וכמו בכל משחק, כדאי לדעת איך משחקים, ואיך לשפר את יכולות המשחק לרמות גבוהות ויעילות יותר.

התכנית הכפולה שלי נפלאות הדמיון וההרגשה מלמדת ברמה הגבוהה ביותר כיצד עושים זאת, בקלות וביעילות באופן יומי. כל מה שנשאר זה לתרגל מציאות אלטרנטיבית, עשירה יותר, מגוונת יותר, מהנה יותר, ולשכנע את התודעה בהתמדה שזאת ה-מציאות הנוכחית שלנו.

המשחק של הדמיון שהופך למציאות מתנהל כאן אם נרצה ואם לא…כדאי מאוד שנצטרף למשחק היצירתי הזה באופן פעיל, ונכוון אותו לגרסאות המציאות שאנחנו רוצים לחוות.

השקעה של כמה דקות ביום, באופן שגרתי, בהתמדה, תדגים לנו עד כמה שזה נכון ואמיתי.

אלכס זיומוצרים של אלכס זיו