תודות

״אלכס היקר, אמש ישבנו אני ובעלי המקסים בגינה המרגיעה שלנו
בלילה זרוע כוכבים, במיאמי הרחוקה. אני שקוראת אותך ומתרגמת לאנגלית לבעלי את המאמר. זה כבר נהיה קטע בבית, בעלי זורק: "נו, יש משהו חדש מאלכס שלנו?" ואנחנו יושבים קוראים ופותחים דיון רוחני.
אתה כבר ממש חלק מהמשפחה.
בעיקר כי כל מה שהשגתי: כולל החיים באמריקה, בעלי המהמם, הכלב שלי, העסק המצליח שלנו…. הכל הכל הכל בזכות מעקב אינסופי ולמידה מתוך מאמריך.
והתחלתי ממש מאפס, זירו של הזירו – והיום אי אפשר לתאר בכלל את חיי הנפלאים והחלומיים.
ובמיוחד למצוא פרטנר כמו בעלי הנשמה התאומה שלי
(אני שחשבתי שאשאר רווקה לנצח כי יש לי רשימת מכולת)
שזוהי המתנה הכי גדולה וההישג הכי גדול של חיי.

כמה תודות ומילים כאן לא יספיקו לתאר את ההשפעה שלך.
בעיקר משום שאתה כותב "תכלס" ואני הכי מתחברת לזה שבעולם.
אני זוכרת לפני נסיעתי לארה"ב מלאת חששות וכמעט ללא שפה – כתבת לי בפרטי משפט שהולך איתי לכל הדרך. כתבת לי:
"לעולם אל תשכחי להביט דרך עין הנמר…."
מה שלקחתי איתי היו המאמרים שלך כצידה לדרך.

אז תודה ממני מעומק הלב על שאתה מלווה אותי שנים, מחזק וממלא כוח ואמונה, זה פשוט קצר מדי כדי לכתוב לך כמה כמה השתנה באופן שאין לתאר ממש.
(אני כבר 3 שנים כאן, עם עסקים מצליחים ברוך השם, ובעל וכלב
ואושר גדול, וטיולים ברחבי העולם, ושפע.
אני…שכמעט ולא ידעתי אנגלית בהתחלה כאן, קולט??)

תודה מדילן בעלי המתוק שיושב כאן לצידי ומחכה כמו ילד לכל מאמר סוכריה שלך .
אין ספק אתה חלק מאיתנו, מהמשפחה!

ת -ו-ד-ה לך אלכס!!!
אתה אדיר! תודה על שנים של יצירה!
God bless you
always״- ורד

 

"הי אלכס בוקר טוב, כתבתי לך מכתב תודה לפני שנה וחצי על הזוגיות שנכנסתי אליה בזכותך.

חשבתי שתשמח לדעת שהתחתנו 🙂 צרפתי תמונה…(לא לפרסום..)

אני אודה לך לנצח,

באהבה

יעל.״

 

"מיותר לציין כי אלפים ציינו לפני, שהחומר שאתה כותב, מרחיב את הנשמה, והטיפים יוצרים מציאות חדשה לפעמים כהרף עין, כתיבתך צלולה, טהורה, וברורה לכל אדם באשר הוא. תמשיך בעבודת הקודש שאתה עושה, כי בזכות הזרעים שאתה זורע בנפשות בני האדם, יום אחד יצמחו לעצים ענקיים פוריים ומרהיבים ביופיים. כל הכבוד! – לידור."

 

"אני אדריכל ומרצה באוניברסיטה. משך השנים של העבודה היצירתית בתכנון בנינים הייתי עד לכח המדהים של החשיבה האינטואיטיבית וליכולת של היקום לשלוח לנו בנינים שלמים למוחנו המהווים סינתזה מדהימה שהמח המודע לא יכול להגות. אני נוהג לסגור את העיניים ,לשמוע מוזיקה מרגיעה ולקבל במוחי תמונות של אדריכלות ,המלוות ברגש של התרגשות עצומה. למזלי התמונות האלה יצוקות היום בצורה של מבנים פיזיים. אלכס, רציתי להודות על החומר הנפלא שאתה שולח כל פעם. תודה. בברכה – דניאל ווכטל"

 

"אלכס תודה רבה, בעזרתך השתנו כל החיים שלי לטובה. אני כל יום מחכה למאמר שלך וגם שולחת קישור לארוס שלי. לפני כחצי שנה ביקשתי ממך לעזור לי למצוא בן זוג שאני רוצה והצעת לקנות את הספר שלך "אמונה אקטיבית". אז בקיצור אני מתחתנת עוד חודשיים וחצי : ) וגם מצאתי עבודה בדיוק עם התנאים שרציתי. הייתי אומרת שאני רוצה משכורת מסוימת והציעו לי בדיוק אותו סכום! אני קוראת את המאמרים שלך מאז שבאתר היו רק כמה מאמרים, ממש מהתחלה. בברכה, לאה."

 

"הי אלכס, סבורה שאת כל הידע שלימדת אותי הייתי יכולה ללמוד רק אחרי כמה גלגולי חיים…כל רגע בחיי נפלא בזכותך כל חלומותיי מתגשמים בזה אחר זה…תודה לאל הטוב שברא אותך…כל הספרים שלך מדהימים ומעשירים אותי יום יום…הם בנייד תמיד…ישמרך האל…וייתן לך את כל הטוב שבעולם…כשקשה לי תמיד אתה שם במאמרים, בספרים, בספרי השמע…בהפתעות במייל וכל הטוב שבך מחזירים אותי לנהר החיים….האמת שחיי הרבה יותר מדהימים בזכותך! וככל שאני לומדת כך הכל אפשרי! תודה רבה:) האמת שאין לי בכלל מילים להודות לך על נדיבות הלב…אתה האיש הכי נדיב  לב שהכרתי בחיי. בברכה, מירי."

 

"אלכס שלום, אני יודעת שכבר המון אנשים כתבו לך שהמאמר הזה שלך מ ד ה י ם!!! אבל איני יכולה להתעלם ועל כן אני משתתפת יחד איתם ואומרת לך תודה ענקית על המאמר הזה!! כמה נכון הוא…כל כך נכון!! אני אישית, פוטרתי מ- 3 מקומות עבודה גדולים בחברות מאוד גדולות וידועות עקב מצב כלכלי, צמצומים, משבר הייטק…בפעם האחרונה אכן חשבתי שזהו, לעולם לא אוכל למצוא עבודה טובה ושאוכל גם להיות עם הילדים שלי. כל הסובבים שלי תמיד שאלו אותי "מה את עושה פה בכלל…" יש לך המון פוטנציאל…" תמיד תירצתי את זה שאני מחפשת משהו נוח שיסתדר לי עם הילדים. היום בזכותך, בזכות אחד המאמרים שלך לפני כשנה, עשיתי הסבה מקצועית. בקיץ אני מסיימת ללמוד והופכת להיות עצמאית!! מי היה מאמין שאני אוכל לעבוד ולהרוויח פי 3 ו 4 ממה שהרווחתי, גם אוהב את מה שאני עושה וגם אהיה עם הילדים שלי??… כי אני זו שאתכנן לעצמי את הפגישות והעבודה!! מהסוף בעצם התחלתי להתרומם ולצמוח לכיוון חדש לגמרי שהוביל אותי בעצם למה שרציתי כל חיי – להיות אדון לעצמי, להרוויח את הכסף שלי בזכות כישוריי (ולא כשמכריחים אותי לעשות דברים שלא תמיד מעניינים אותי), להעריך את עצמי, להרוויח כמה שאני מחליטה וליהנות מחיק משפחתי – הכל יחד ובמקביל! מי היה מאמין שזה אפשרי?  הכל אפשרי!! תודה תודה תודה לך, תודה ליקום על ששלח אותך לעזור ולהרים נפשית את כל האנשים שעומדים "ליפול", תודה לך על כל החיזוקים שלך!! תודה רבה, סיגל."

 

"היי אלכס, אני כל כך מאושרת ממה שקורה בחיים שלי בזמן האחרון בעקבות הדברים שאתה שולח ושאני מיישמת. אני מאושרת ונדהמת בבת אחת. זה המקום בו המלים נגמרות, כי זה פשוט מופלא ממני. חוזים גדולים לעבודות גדולות יותר מאי פעם, סכומים שגדלים, שמחה אדירה. אני מיישמת דרך אגב את 'דרך השיווק' של האיש העשיר שסיפרת עליו. כל פעם שאני מקבלת חוזה גדול ולאחר התשלום אני תורמת 10% לכל מיני מטרות שכבר תורמת באופן קבוע. ומברכת את האנשים שמקבלים אותו וגם אותי שיחזור אליי פי…זה חוזר הרבה יותר. וזה גם כיף אדיר כי אנשים שם כבר מכירים אותי ואני רואה שהסכומים שאני תורמים לא מכפילים או משלשים. בפעם האחרונה זה היה פי 5 מפעמים קודמות. תודה ענקית לך ותמשיך בפועלך."- שושי

 

היום נכחתי בכנס של נשות עסקים, בין הנשים הייתה בחורה שעוסקת באמנות מייצרת ומוכרת את עבודותיה. אני הבאתי לכנס עבודה שתכננתי להציע למכירה, די חששתי שהבחורה היצירתית תראה את עבודתי, תעתיק ותציעה למכירה בעצמה. לפני שהצגתי את עבודתי למכירה שלחתי לה אהבה וראה זה פלא היא התלהבה מעבודתי ואמרה לי שלא אחשוש ממנה היא לא תגנוב ממני את הרעיון.
תודה רבה על שהארת בי את אשר ידעתי אך לא תמיד זכרתי להשתמש." – ארבל

 

מכתב מארה"ב:

"It's nice to see so much wisdom and truth in action.  keep spreading the light and hope in words and music As a long time spiritual seeker, poet, writer and artist it pleases me to see what you've done – Este L. Er"

מכתב מהולנד:

 "Dear Alex Ziv, I'm deeply impressed I leave in NL maybe it will be an idea to tell more people in europe about your guiding words you are simple so full of grace and light and  have the right words to help others it touch me deeply, yours — judi"

     :מכתב מפנמה

"Toda Alex mi Panama. Ani mehaiehet ve rokedet ahrei kria shel milim shelha. she notnotli koah ve havana..Toda mi kol ha lev." – Dana

 

"אלכס היקר, אני לא יודעת אם אתה מודע או לא למה שאתה עושה …אבל אני אומר לך בכל זאת. כל מייל שנשלח ממך הוא חוויה עצומה ומעצימה. אני גומעת בשקיקה ובהנאה את כל מילותיך שגורמות לי להתחיל וליישם באותו הרגע את מה שאתה מציע. אני ממתינה בקוצר רוח למשימות שלך, בדיוק כמו שילדיי ממתינים לאיזה דבר מה טעים שאביא להם. אני אוהבת אותך על מי שאתה ועל מה שאתה גורם לי לעשות,שדרך אגב – זה עובד די טוב…צריך רק קצת סבלנות. תודה בעבור מה שאתה עושה למעני ולמען שאר המכותבים,אני מאמינה שגם מהם אתה מקבל פידבק. אשריך באשר תהיה, בהמון אהבה ותודה עמוקה, יעל."

 

"היי אלכס, מזה חודשים ארוכים, אני קוראת כול מאמר שאתה שולח ומוכרחה לציין כי רובם ככולם פשוט עושים לי טוב על הנשמה. יש פעמים שמשתלטת עלי תחושת מועקה ואז אני יודעת שזה הזמן לפתוח את המייל ולבדוק אם יש משהו חדש ממך. זה עובד כמו מטה קסמים ואני תמיד מרגישה אחר כך טוב יותר, אופטימית הרבה יותר, חזקה, מכוונת מטרה והכי הכי חשוב…מאושרת.

 

אף פעם לא יצא לי להודות לך על כך ועתה אני מבקשת לעשות זאת. אם יכולתי למצוא מילה גדולה יותר מתודה, סביר להניח שהייתי בוחרת בה. אך כיוון שלא ידוע לי על מילה כזו אני נאלצת להשתמש באותה מילה שאולי בעצם מכילה בתוכה את כול מה שרציתי לומר,,, תודה, תודה על כול כך הרבה כוח להמשיך, תודה על העברת המסרים החיוביים שגורמים לי לאופטימיות כמעט הזויה, תודה על אלפי חיוכים שחייכתי תוך כדי קריאת המאמרים, תודה על היותך שם בשביל כולנו ועל הדרך שאתה מנתב אותנו אליה, הדרך הנכונה היחידה כי אין אחרת. שוב הרבה הרבה תודה, לי באופן אישי אתה עוזר יותר מכפי שאתה מתאר לעצמך – יפעת."

 

"אלכס יקר ואהוב, לפני כחודשיים פניתי אליך בשאלה אם טכניקת הסוד יכולה להועיל בשיפור השמיעה שלי (הייתי מועמדת לניתוח) ענית לי בחכמה בזה שנתת לי דוגמא מעניינת. אז אני רוצה לבשר לך, שתודה לאל השמיעה שלי השתפרה מאוד השתמשתי ועדיין משתמשת בטכניקה, בעוד תחומים בחיי,ופשוט חווה ניסים. ובכלל כל המאמרים והטיפים שגלומים בהם בקיצור אין ספק שהדור שלנו זכה לאנשים כמוך שיוצרים כל יום מציאות חדשה ומאפשרים לאחרים ע"י שחולקים את הידע בשמחה. ישר כח ותמשיך להיות בעוצמה ולהעצים אחרים-כי במהות כולנו אחד. באהבה רבה-אוריה."

 

"אלכס היקר, אתה פשוט גאון!!! המאמר מדהים מדהים. כמנחת הורים שנפגשת עם בעיות המתבגרים, ההשוואה לאחרים נעשית כל הזמן והיא יוצאת מתוך תסכול אדיר של ההורים. יהיה השי שלי להורים. כל כך ברור ואמיתי, שום הסבר אקדמי לא משתווה למילים שכתבת נקודה. תודה לך ותמשיך להיות יוצר עבורנו. שאלוהים יברך אותך ויגמול אותך על תבונתך, אושרך ועושרך. -רחל"

 

"תודה אלכס, אני לא יודעת איך אתה עושה את זה, אבל כל פעם מחדש אתה נותן לי השראה, ובזכות ההשראה הזאת אני עשיתי כמה שינויים מדהימים בחיי ופתאום דברים שתקופה ארוכה היו מאוד תקועים, דברים שלכאורה לא הייתה לי למעשה שליטה עליהם, הסתדרו איכשהו מאליהם.
הכל התחיל לדעתי ממתי שהחלטתי לקום ולעשות מעשה, והכנתי לי לוח מודעות גדול שאליו הדבקתי לעצמי מסרים חיוביים ומחזקים, שאיפות ועוד כל מיני משפטי מוטיבציה, ממש לוח פרסומת, ותליתי אותו בחדר, מול המיטה, התוצאות מדהימות, ותבין, אני בד"כ בנאדם די ציני וספקן, בקיצור, יש לך את זה."

 

"לאלכס. שמי סיגלית ואני מנחה סדנאות לצמיחה אישית. בכל פעם שמגיע מאמר שלך אני מעבירה אותו במייל לחברים ומדפיסה לחלוקה בסדנאות (כמובן עם קרדיט). התגובות נהדרות! המשך בפועלך המעשיר! תודה מכל הלב… – סיגלית."

 

"ושוב כזה כיף פשוט להסיט את המחשבה מהעבודה היומיומית השגרתית ולעוף פשוט למעלה למעלה בעזרת לחצן ושמו מאמר מאלכס. תודה רבה לך." – נורית

 

"אלכס בקר טוב ומוזהב, אני בשידור חי כרגע ואני רוצה להגיד לך שאתה עושה לי את היום. אם לא היה לי מצב רוח, עכשיו יש לי. אני רואה הרבה זהב מפוזר, הרבה אבקה זהובה שאותה אני מחברת ולוקחת והכול בחינם…איזה כיף, גם זהב גם בחינם וכמה שאני רוצה אני לוקחת…אני תמיד אוהבת לפרגן ולשקול דברי , אני מתחברת לאנשים ובגלל זה אני מאוד מקובלת,אני נוטה להאמין לאנשים , אם זה עושה להם טוב, זה טוב מבחינתי כי אני אוהבת שטוב לאנשים, ואז הדברים נראים יפים גם בהווה והם מושכים את הטוב לעתיד…יום נפלא שיהיה והמשך לחזק ולשמח אותי." – ריקי

 

"אלכס שלום, רציתי להודות לך על שעזרת לי עם מאמריך המאירים לפרוץ קירות שעמדתי מולם. למדתי נהיגה הרבה זמן, לא עברתי 4 טסטים, ואז התחלתי להירגע ולהאמין באמת שאני יכולה לעשות את זה. דברים התחילו לקרות כביכול מעצמם, המורה הנכון עבורי הגיע אלי התחלתי ליהנות ומהר מאוד עברתי את הטסט וקיבלתי את הרישיון. תחושת האושר שהרישיון הזה מביא לי אני לא יודעת אם מי שעשה רישיון בגיל צעיר יכול להבין אותה אני אומרת עליו תודה כל הזמן. בכלל מאז הכרתי את הסוד אני מתמקדת הרבה בהכרת התודה. אני מרגישה ממש פיזית איך היא פותחת את היקום ומחברת אותי אליו. עוד דבר אני קונה רכב, בלי הסוד לא הייתי חולמת לעשות את זה כי זו הוצאה שבלי להאמין לא הייתי מעזה לעשות. אז תודה והרבה אהבה."

 

"אלכס יקר, בעבורי אתה מתנה, אתה מורה, תודה על היותך ועל הנדיבות שבך המחלקת מתובנותיך. ובהזדמנות זו..על הדרך..הלכה למעשה..בשידור חיי. "תודעת שפע". כך שלשאלה מי הוא אדם עשיר? בטח תשובות מגוונות כמספר הנשאלים / ות… ושלי טובה לא פחות ולא יותר…אדם שמקשיב לך הוא איש עשיר ואתה עשיר אם יש לך אחד כזה… ויש לך הרבה יותר מאחד. המון תודה איש יקר, תלמידה מסורה שקוראת אותך בין המילים, בהם, מעליהם, מסביבם..ומכל זווית חדשה שצצה." – סופיה

 

"אלכס זיו המבורך, אלפי תודות על כל המיילים הנפלאים…חיפשתי ,הסתקרנתי,קראתי,למדתי, ניסיתי להבין דברים מעבר ל…התשובה הגיעה כשהיקום כיוונני לאתר הסוד.. . בתקופה של עומס נפשי רב וחוסר כיוון…כתבתי לאתר …קיבלתי ממך מסר פשוט… "סבלנות והכל יסתדר" בחרתי לי כציון דרך לשינוי….. קראתי בשקיקה  את המיילים את ההשראות היומיות יישמתי, חידדתי  ובמיוחד התמקדתי… בחרתי להוריד הילוך… לשחרר…ולזרום…. בנתינה ,בסליחה ,באהבה…והכרת תודה ליקום על ששלח לי אלכס זיו כזה נפלא שנותן מעצמו מכל הלב והנשמה…ארגז הכלים שלי התמלא…ועל כך הנני מודה…הנני ברת מזל על הכל תודה." – מירית

 

"אלכס זיו אתה מדהים. אני מאושרת שיצא לי להיכנס לאתר הזה…להכיר אותך וללמוד ממך. אני לא יכולה לתאר במילים כמה שאתה מעורר בי השראה עם המאמרים שלך.. וכמה שקידמת אותי באמצעותם. בזכותך באמת נשארתי דבוקה ליצירת מציאות, בזכותך למדתי עוד הרבה דברים, בזכותך התבגרתי והפכתי לבן אדם טוב יותר ומאושר הרבה יותר.
והכי חשוב בזכותך למדתי להעריך את חיי ולכן אני מודה לך עכשיו מכל הלב. כל החדר שלי מלא בכל מיני משפטים מעוררי השראה. אני אוהבת אותך!" – תמי

 

"מאת: אדם פשוט – אלכס שלום, את אשר על ליבי בקשר למסר שאתה מעביר אין מילים בפי שיכולות לתאר את מילות ליבי. ממש כתבת הוראות הפעלה פשוטות לסוד…יישר כח. זה נכתב על ידי רבי נחמן: "אני בהיר במחשבותיי ובכח הריכוז שלי! אני מקבל את עצמי כפי שאני! לרשותי כל העזרה לה אני זקוק! אני משחרר את עצמי מעל השאיפה לשלמות! אני למוד מהעבר ומשחרר אותו! אני מרוכז בעיסוקים שלי בהווה! אני משוחרר מהשפעת טראומת העבר! אני יודע שאין עוד מלבדו!" זה די דומה לסטיקר שפרסמת" השינוי החל,יש שלום בעולמי,אני אוהב את עצמי…." אך רציתי לשתף אותך בכל זאת…תודה על הכל ולדעתי מותר לך להכניס את תמונתך בין תמונות מורי הסוד תודה תודה תודה – אדם פשוט שנהנה ממה שיש."

 

"תודה עמוקה על כל מאמר ומאמר שנכתב מהלב מהאמת ויושר הלב.עם אהבה שאפשר להרגיש איך היא עוברת מסך הכל יחד מאפשר חווית קריאה שיוצרת שינוי אצל הקורא.כל דואר יומי, כמו משקה מרענן לנפש. מים צלולים. המתנה הזו של לקרוא את דברייך משמשת עבורי כלי טרנספורמטיבי של ממש. תודה לך אלכס על הבחירה שעשית בפעולות האלה,לתת ולתת בלי סוף." – ורדה

 

"יש הדים רחבים בקרב הישראלים שאני מכירה. המשך כך. מחכים ומתחזקים ממאמריך וזה עוזר לשהייה בגולה הרחוקה…שיהיה שבוע מקסים גם לך! – עפרה"

 

"אלכס בוקר נפלא – הבוקר גרמת לי לדמעות. בתור אם חד הורית אשר מפלסת דרכה בעולם העסקים- ויוקדת על שיפור השפע הכלכלי -אני חייבת לומר לך – שאחרי שקראתי ממש עכשיו את המייל על המדיטציה של הכסף – ועל האישה עם 8 הדולר, זה פשוט גרם לי לדמעות. אין לי ספק  שזה עובד- אני מתייחסת לכל האספקטים שנוגעים לסוד- בצורה הכי פתוחה- בקבלה מוחלטת של כל דבר שקורה לי- והיות והנושא הכלכלי הוא תחום לא פשוט לביצוע- הסיפורים פשוט נגעו לליבי. רוצה לברך אותך על כל מה שאתה עושה פה- למען כל האנשים ,ולאחל לך שפע של עשייה- אושר-אור-שמחה- והגשמה בכל מה שרק תרצה. ההשראות שלך נותנות כוחות והכוונה -כל כך מוחשי- כל כך במקום- שזה פשוט נפלא- ורציתי שתדע זאת. שיהיה לך יום קסום במיוחד- תודה- תודה תודה – נגה"

 

"תודה רבה לך אני כל פעם נפעם ממה שאתה שולח. אני לומד ממך המון. אם זה רעיונות ודרך יישומם ועד לאומץ שבלעשות את זה גלויי. אתה בן אדם נפלא, שאנחנו כאנושות זכינו באחד כמוך. תודה על כל מה שאתה עושה, על האתר הנפלא הזה המציל חיי רבים ועל זה שאתה תמיד נהנה לשתף אותנו בתגליות החדשות שלך שממשיכות לזרום ותמיד מגיעות בדיוק בזמן הנכון. זה מוכיח כמה הקוסמוס באמת עובד לטובתנו. אז תודה לך ותמשיך ליהנות מלהצליח תמיד שולח לך הרבה אור ואהבה." – טל

 

"אין לי מושג למי המייל הזה מגיע אבל אני מכוונת שהוא יגיע לאלכס זיו המדהים. אלכס, תודה רבה על כל המאמרים, ההשקעה, והשידור הבלתי פוסק של האהבה ללא תנאי לכולנו- כל אלה שעדיין מכוונים את האנטנות שלהם. בסה"כ נכנסתי לאתר הזה כדי להירשם לסמינר של ג'ון אסרף וגיליתי אוצר מקומי. אני נוהגת ללמוד מהמורים בכל רחבי העולם דרך האינטרנט (גוד בלס איט) אתה כותב מקסים וברור שאתה כולך מכוון לנתינה אמיתית כי הכוס גדושה אצלך ואתה רק רוצה להעביר את זה הלאה …עם המון ענווה. יש הרבה שלא כותבים לך (ואני מאלה שבד"כ לא כותבים סתם כי לא חושבים על זה עד הסוף ושוכחים כמה כולנו מחוברים וכולנו משפיעים) אבל הפעם החלטתי להביא משהו קטן בחזרה. תודה רבה!!! ו… אלוהים היקר והמקסים רואה אותך ומחייך.תהיה בטוח.שוב תודה. גם בשם אלה שלא כותבים. אני יודעת שהם מודים. עלה ושגשג עד מאוד. מכל הלב." – אסנת

 

"לאלכס זיו היקר, רציתי להגיד לך תודה רבה על המאמרים העוצמתיים שאתה כותב ומפרסם ושולח לנו במייל ועל האתר האדיר הזה שלך. ראיתי את הסוד אבל את האמת, בעיניי העומק שאתה נותן לסוד הוא משהו נדיר שאתה מוסיף מעצמך ואלה דברים כל כך חשובים וכל כך משמעותיים לי(ובכלל). אתה בעיניי אחד האוצרות של היקום שלנו 🙂 בהמון רגשות הערכה." – ליטל

 

"לאלכס זיו שלום, ברצוני להודות לך בלי שם אבל בכל זאת להודות לך על כל העבודה היפה שאתה עושה שפשוט גורמת לי כל יום אושר חדש. אתה עושה עבודה נפלאה תמשיך ככה מחזק את ידך!"

 

"שלום אלכס אין לי מושג מאיפה אתה מביא את הידע שלך והתובנות אבל….אתה עושה עבודת קודש מדהימה. התובנות שאליהם הגעת במסע שלך, הדיוק הנקודות שבהן אתה נוגע פשוט עבודה מדהימה. חשוב שתדע שבדרך העבודה שלך אתה חושף עשרות ואולי מאות אנשים לסוד שמשנה את חייהם." – משה אורי שני

 

"רק רציתי לציין הנאה גדולה ממאמריו הפשוטים, מקוריים, חינניים ומועילים, אפילו רק קצת כל פעם, של אלכס זיו. לי הם תורמים יותר מפילוסופיות ארוכות. תודה לך – אסתר"

 

"אני מורה ליוגה ולומדת הרבה מהכתבים הוודים העתיקים. המסרים אמנם נמצאים שם מזה אלפי שנים, אך השכלת לכתוב אותם בשפה ברורה ואינטליגנטית. אתה השכלת להעביר המסרים האלו דרך כלי מודרני שמאפשר לאלפי אנשים לקבל אותם. על כל אלה רציתי להודות לך. בתודה ובברכה" – נורית

 

"מבקשת להודות לאלכס.יישר כח,אהוב!! אתה עושה עבודת קודש, חלומו של כל לוחם אור, להשפיע בגדול, ואתה, עושה זאת, באהבה. אני חשה זאת בכל מילה. תודה! תבורך!! אריאלה טלמור חיפה"

 

"אלכס ברצוני להודות לך על קבלת המאמרים שמאוד עוזרים לי ועזרו לי בהיותי בלאס וגאס במשך שלושת החודשים האחרונים הם היוו לגבי למקור של כוח ועוצמה" – שושנה

 

"אלכס היקר, רק רוצה שתדע שאתה מרגש אותי מאד מאד בכתביך… אתה מדהים… בעל השראה יפהפייה… תענוג רצוף ומרפא לקרא… באהבה אבהיטי"

 

"אני לא מכירה אותך ובכל זאת אתה מכיר אותי כנראה היטב. אתה מזמן לי את המיילים האלה בדיוק בזמן כל מסר מזכיר לי שוב ושוב שמישהו דואג לי והדברים מגיעים בדיוק כשצריך אותם, צריך רק לא להפריע להם. יום קסום בהכרת תודה" – מירי

 

"אני קוראת את כל המאמרים שלך…ומאוד שמחה שאתה מעלה את כל הנושאים הקשורים לחיים…רציתי לשלוח לך מייל זה מזמן אך רק היום אמרתי לעצמי…די אני שולחת עכשיו…המשך דרך רוחנית מלאה אהבה ..נתינה ואכן קבלה. אור ובריאות – פאדיה"

 

"כל הכבוד, אני קורא את המאמרים שלך כבר הרבה זמן ואני רוצה להגיד לך שאתה עושה עבודה נהדרת. המון חוכמה עם המון אהבה ורצון לעזור כייף לקבל ולתת את האנרגיה שאתה יוצר תוך כדי האתר הזה תודה – שי א."

 

"אלכס שלום, תודה לך על הרעיון הנפלא של "תרגיל באהבה". אני מאמצת אותו ומתחילה כבר היום בנהיגה. כל הנהגים שתמיד מכעיסים אותי כשהם יוצאים לעקיפות פזיזות ומסכנים אותי ואת האחרים. מהיום במקום למלא את ליבי באנרגיות שליליות אנקה אותו בברכת אהבה. אני כבר יכולה להרגיש עכשיו כמה שזה רק יעשה לי טוב. ומי יודע…אולי גם להם. תודה" – אווי

 

"מודה לך על המאמרים המאלפים שאתה שולח ומחלק את הידע שלך עם כולם באהבה, אני ממש מחכה בבוקר לפתוח את האימייל ולקרוא אותם בשקיקה, שיהיה לך יום מלא אור ואהבה" – אסתי כהן

 

"מאז שגיליתי את "הסוד" ועד היום אנו שואבים עידוד ותובנות מכתבות שלו. היום החלטנו לעשות משהו, שאנחנו מדברים עליו כמעט כול הזמן – להודות ל"הסוד" בעד הדברים הנפלאים שבזכותו באים לתוך חיינו.  אנו מוצאים המון מקביל בין רעיונות "הסוד" לבין תורת היהדות.  לעצמנו, בין היתר, בחרנו את המקביל בין הנושא לחיות בשמחה לפי חוקי "הסוד" לבין האמירה של הפסוקים "הלוך ילך ובכה נשא משך הזרע, בא יבא ברינה, נשא אלמתיו", שזה בדיוק מה שגם "הסוד" אומר: יבכה אדם על הזרעים שהוא זורע, כי ירקבו בטרם היבול יעלה, יקבל איזה שק אחד של זרעים.  אך זה, שזורע ברינה, בשמחה ובאמונה, יוצף בשפע, והתמורה כבר מתחילה מעצם השמחה שהוא חש ומתוכה פועל את פעלו. נפלא וחשוב המפעל שלך, אלכס, ואנחנו מוקירים אותך ואת כול מי שיחד איתך בדרך הזאת ומאחלים ומייחלים ליותר שמחה ואושר בעולם." – עטרה ושמואל

 

"מאז שהתחברתי לרשימת תפוצה שלך אני מודה לך בכל בוקר. אני מגיעה למשרד ויודעת שיש בכל בוקר אימייל חיובי מעניין, וגישה שתמיד מעלה חיוך בפני עוד לפני שהתחלתי את היום, תמשיך לשלוח השראה יומית שעושה טוב בכל בוקר ושוב תודה לך. המשך יום נפלא בשורות טובות וחשיבת חיובית." – חני וירני

 

"המון תודה על המאמר בעניין משרדי הממשלה. היצירתיות שלך מדהימה. היא מחזירה את הכוח בסיטואציות שלא ידעתי שיש לי אותו בכלל. וזה תקף לכל סיטואציה בעצם. ההדמיה המקדימה. תודה ורק טוב שיהיה." – אורית

 

"אלכס שלום לך, אני קוראת את המאמרים שאתה כותב וזה אושר גדול . ממש כייף ואני נהנית לקרוא כל מאמר חדש שלך . אנא ממך תמשיך לכתוב עוד המון מאמרים כי זה מלמד ועוזר ,מרומם את הנפש .נותן תקווה וכח, תודה רבה לך. מאחלת לך טוב ואושר כמו שאתה מעניק לאחרים שתקבל כל הזמן רק שפע טוב!" – מחגית

 

"אלכס!!!!!!!!!!! לא הפסקתי לבכות. מדהים. כל אחד יכול ולא משנה במגבלותיו. תודה !!!" – עזריאל

 

"אני רוצה להודות לכם, שוב ושוב ושוב על הכוח וההשראה שאתם מעניקים לי מידי יום. והשיא הוא היום- קראתי את המאמר על האבא החזק ביותר בעולם. נתתם לי כוח להמשיך ולהאבק למען הילד שלי. ואני מאמינה שגם אני אצליח. תודה, תודה ושוב תודה" – עינב

 

"אלכס שלום האתר שלך הסוד מדהים חשיבה וראיה חיובית מתאים לי מאוד עוזר בחיי היומיום. מאמרים מצוינים. מנגינות למדיטציה מדהימות. אוהבת לצפות באתר לקרוא מאמרים להקשיב ולעשות מדיטציה עם המוזיקה." תודה – נעמי.

 

"אלכס זיו שלום, אינני יודעת מי אתה, ואיך הגעת אליי, אך הגעת אליי בדיוק בזמן. תודה על כל המאמרים והתמונות. מאחלת גם לך ולמשפחתך ששנת 2008 תהיה  שנה של הגשמה, אהבה, נתינה וקבלה." – אורלי

 

"אני עוקב אחר הפעילות שלך כבר כשנה ואני מברך אותך מכל הלב. התובנות הקטנות שאתה מעביר במילים שלך עושים לי את זה על אף שקראתי אינספור ספרים ותורות ברחבי העולם. גם אם אתה משתמש בכתבות או בתובנות של אחרים או אפילו רק מתרגם תובנות שלמדת מאחרים אין זה חשוב שכן גם אם הגעת לאדם אחד שחידשת בעבורו משהו שלא ידע קודם לכן, קנית את עולמך בברכת הצלחה רבה." – אייבי

 

"אני מאלה שראו לפני כמעט שנתיים את הבליפ ובכו בתום ההקרנה מאושר. בכיתי דמעות של אושר על כך שאני לא היחידה בעולם חושבת כך…אח"כ הגיע הסוד ושוב התרגשתי. אני כותבת לכם כי אני רוצה לברך אתכם על האתר ההולך ומתפתח. אני עוקבת מהרגע הראשון ואתם פשוט מדהימים. זו אחלה השראה לאדם באופן אישי ולעולם כולו. האתר מדהים ומרגע לרגע נהיה יותר מכוונן ומעורר השראה. אז ישר כח ובשורות טובות." – דניאלה

 

"תודהההההההההההההההה תודה לך  אתה פשוט מדהים מלא אור ואנרגיות טובות שכל מאמר גורם לי לצמרמורות  זה כאילו שאתה מרגיש מתי אני זקוק לעוד חיזוק כשאני קצת נחלש ואני מתחזק שוב מתמלא שוב בחיוביות לא נותן למחשבות שליליות לחדור ליקום שלי תודה אלכס מכל הלב תודה ליקום שמסביבי לאנשים הטובים תודה לאנרגיות הטובות תודה ליקום שמחזיר לי תשובות לבקשות שאני מבקש שמראה לי שהזרמתי משהו נכון  מתי שזה לא צפוי פשוט כשאני מתחזק את המחשבות החיוביות שלי את הבקשות החיוביות שלי זה פשוט מתקיים בצורה מוזרה אבל מתקיים שוב ושוב אוהב אתכם אוהב את כל מי שמסביבי שיהיה לילה טוב וקורן באהבה…איזה מאמר איזה מאמר איזה כתבים איזה טוהר הרמוניה איזון שלווה אני קיימת בתוכו רוב שנות חיי איך שקראתי הכל יוצא לי בזרימה ועולה על הכתב בשיא המהירות הבריאות שלי ושל ילדיי ואהובי היקר מושלמים. גרמת לי לפרץ אנרגטי כי אני מזוהה עם המאמר וכל מה שכתוב בו במאת האחוזים, מוקירה תודה ענקית לחיים ליקום ולבריאה תודה לך מקרב לב אלכס על המהפכות החיוביות שאתה יוצר כאן מציאות קסומה……………..שיהיה לך שבוע נפלא." – ברוריה

אלכס, אתה פשוט אומן יוצר מציאות מדהים. אני מנסה לבחור את המילה המתאימה שתוכל לתאר את מלוא הערצתי אליך ולחשיבה שלך. צריך להיות בן אדם מיוחד בעל מודעות גדולה ל"אור" ולטוב על מנת לחשוף אותנו לדברים כ"כ עמוקים שלכאורה הם פשוטים ומוכרים לכולם אבל אם לא ניתן עליהם את הדעת ולא נעמיק בהם פשוט נפספס את הדרך לניצחון במשחק החיים וגם על זה אני מודה על המיילים המדהימים שאני מקבלת מדי יום" – עדיאל

 

"בוקר טוב, אני מאד נהנית לקבל כל יום את ההשראה היומית , תודה על העובדה שאתם מעשירים אותי בידע בתמונות וכתוצאה מכך בחוויות נפלאות. אני מאחלת לעצמי הרבה חוויות טובות ומעצימות שכאילו. ת – ו  – ד – ה    ע – נ – ק – י – ת    ע ל  היכולת  שלכם להעשיר  אנשים אחרים ןלחלןק איתם את השפע ביקום." נורית הרדוף

 

"אתר נפלא ויותר מנפלא! ראשית אודה לכם על המתנה הנפלאה הזאת וברשותכם אצחק על מי שאומר ש"אין מתנות בחינם"…שמי אורטל ואני בת 21 (בקרוב..) פסיכולוגיה הינו המקצוע האהוב עלי מפני שעם התבגרותי הבנתי כמה כח יש בה. זמן רב חיפשתי אחר האמונה ובדיוק בזמן מצאתי אותה – בזכותכם. אין מילים .. פשוט אין! אז אומר שוב תודה ענקית!! כמובן העביר הלאה…אורטל"

 

"נפלא לראות כל בוקר מייל מלא עוצמה מאלכס זיו. אתה איש יקר ומבלי להכיר אותי,תורם לחיי שמחה ותובנות. תודה לך ,מגיע לך לקבל כל שתבקש. חמוד אחד. ימים נפלאים." – עדי

 

"אלכס יקר, כבר הרבה זמן שאני רוצה להודות לך על הידע הנפלא שאתה חולק בכזאת נדיבות. אבל בימים האחרונים, עם כל המתנות שהרעפת עלינו (-: הרגשתי שבאמת כבר הגיע הזמן להודות לך. הראיון עם ג'ון אסרף, היה בשבילי פשוט מתנה נפלאה. אשמח אם תוכל להעביר לו את תודתי העמוקה, על חכמתו ונדיבות לבו. גם המאמר ששלחת אתמול על הנוסחא להצלחה הגיע לי בזמן. הרגשתי שהוא  מאוד ממקד, ומחזיר אותי יותר למי שאני. והמאמר מהיום, על ה-GPS פשוט נהדר, מאוד מחזק אותי בדרכי, ונותן כוון (תרתי משמע…) תודה גדולה, והרבה הצלחה." איילת

 

"אלכס יקר,יקר עד מאוד!!! תודה ,תודה מקרב לב על הדברים משובבי הנפש והרוח להם אני זוכה להחשף כל כמה ימים. אני חשה כברת מזל על ההזדמנות הזו לקרוא את מאמריך,לעבוד עליהם ולהיווכח בסודות חיי, במניעים אשר מניעים אותי או שלא מניעים אותי. וזה מעצים לראות את זה כך מול העיניים, כי ברגע שרואים זה כבר מחייב, אין יותר לומר – לא ראיתי, לא ידעתי!! ואני שוב מאוד שמחה לקבל את המאמרים שלך ומצפה להם בכליון עיניים ולב. רציתי רק שתדע שהעבודה בתרגיל הספציפי הזה, הזכירה לי את תכונות שכמעט שכחתי שהן קיימות בתוכי, או שמא לא ראיתי אותן כחשובות מספיק. בכל אופן אלכס יקר דמעות נקוו בעיני עת נזכרתי כמה אני אמיצה, חרוצה,מסורה, רצינית, כריזמטית ומובילה- אלא מהי- קצת התעייפתי לי בדרך…היום בעקבות התרגיל -אני דורשת את עוצמתי לאלתר!!!יודעת שהיא אצלי, ואני מוכנה להציע לה שוב חברות…אהבה ועוד אהבה, תודה ועוד תודה." – יוכי

 

"אלכס היקר, תמיד הייתי אופטימית, מחייכת המון ואוהבת לצחוק, אבל הבעיה היתה שהרבה פעמים נתתי למצבים קטנים בחיי להוריד את מצב רוחי ולגרום לי להסתכל על חצי הכוס הריקה. בן הזוג שלי עוקב אחר האתר שלך מאז שהוא הוקם, ודרכו שמעתי על הטוב שאתה עושה בחייהם של אנשים, אז החלטתי גם אני לנסות. קודם כל, המאמרים שאתה מפרסם באתר תרמו לי רבות, כיוון שגם אם לא הצלחתי ליישם את כל מה שכתבת, אין ספק שזה נתן לי כלים והשראה עצומה להגשמה עצמית. כיום אני מרגישה אדם מאושר יותר מאי פעם, ומתמקדת רק בטוב בחיי. המיטל שהיתה פעם לא היתה שמחה על מה שיש לה, אלא חושבת על מה שעוד אין. המיטל של היום מוקירה תודה כל יום בבוקר ובערב על הדברים הטובים שהיו לה, שיש לה או שיהיו. המיטל של היום גם מדמיינת את מה שהיא רוצה שכן יקרה במקום לשקוע בדמיונות על דברים שהיא לא רוצה שיקרו בשום אופן. המיטל של היום גם מאמינה שתוכל להשיג כל מה שרק תרצה, אם באמת תאמין בעצמה- כל זה מתוך המסר שניסית להעביר שוב ושוב, שבסופו של דבר הצלחתי להבין: כל המחסומים הם רק בראש שלנו. בהתחלה היה לי קשה להאמין שכל הדברים שאתה מדבר עליהם באמת עובדים, אבל כל מכתבי התודה שאנשים כתבו לך כנראה לא משקרים. אז החלטתי ללכת על זה וליצור סוף סוף את המציאות שלי באמונה שלמה בדרכים עליהן המלצת, וכיום אני פועלת לקראת מטרה חשובה מאוד שקשורה בעיקר לתחום הקריירה, ואשמח מאוד לשתף אותך בעוד מספר חודשים בהצלחה שלי. עד אז, רציתי להגיד המון תודה על ההשראה שאתה נתת, נותן ותיתן לי, לבן זוגי ולאנשים רבים. מיטל"

 

"תודות ברצף פשוט מדהים אני נהנת ואם עוזרים לי לחיות יותר טוב תמשכו ואל תפסיקו זה מדהים. אין לכם מושג עד כמה החיים משתנים …. לאט.. לאט  אבל בטוח תודה על ההארות, האור הנפלא והמדהים שאתם מצליחים להעביר הלאה…ליבנת דע לך שהשפעתך מגיעה גם אלי בארה"ב. אני מודה לך על כל תרומתך באתר. אני ממשיך במסע שלי – לסלוח על העבר, להודות על העתיד, לבקש ולברך על העתיד ולאהוב לנצח נצחים! לב"

 

"תודה לך אלכס זיו, אתה מתנה נפלאה ליקום. פגשתי כרגע את עצמי מחדש, ואני יוצא אל דרך חדשה בחיי. אוהב, ומעריך מאוד את מה שאתה עושה, תמשיך, בבקשה תמשיך, העולם מחפש אנשים כמוך. תודה." אוריאל

 

"היי אלכס היקר אין כמוך, גם האתר הנפלא ומחזק ומעצים וגם ההשראות הנפלאות שאתה שולח אלי יום יום. תודה לך על מי שאתה מאחלת לך את כל הטוב שבחיים ושתמשיך להפתיע אותי עם ההפתעות שלך. אור ואהבה." נורית

 

אלכס זיו, אני מתפעלת כל פעם מחדש לגלות את קיומו ופעולתו של חוק המשיכה.וכיצד כאשר אני שולחת שאלה ליקום התשובה מגיעה אלי בעיקר דרכך. עזרת לי מאד אדם יקר, פעילותך מבורכת להפליא, אתה באמת ובתמים תרומה אדירה לאנושות. תודה עמוקה מכל הלב על תרומתך לחיי דרך האתר המדהים הסוד, יישר כוח חזק ואמץ! תודה לאתר הסוד." – אתי

 

"תודה אלכס, תודה. לו היית יודע באיזה טיימיניג הגיע המייל שלך היית מבין איזה כוח יש לו  ואיזה כוח יש לשקט הפנימי שלי, כאילו בזה הרגע הזמנתי את המייל הכי עכשווי, כאילו  אתה שם יושב וקורא  את תחושותי. איך חוסכים אותך בלא שתחסר? איזו מתנה נפלאה אתה לכל מכותבי הסוד!!! תודה מעמקי הלב ושלוחה לך ממני אהבה אינסופית." – תמר

יש לבצע כניסה לחשבונךכדי לכתוב תגובה