איך מתעוררים לחיים?

אם המטרה שלנו אינה מרגשת אותנו עד לרמה שזה מרגיש כמו ״עקצוצים של פחד״ חיובי שכזה…כמו לפני שעושים איזה ספורט אקסטרים בפעם הראשונה ויש את ההתרגשות הזאת בכל הגוף שאי אפשר להשתלט עליה…והיא חלק מהעניין…זה אומר שהמטרה הזאת קטנה מידי, נמוכה מידי, מתפשרת מידי…כי היא לא מרגשת, היא לא כיפית, ולכן היא גם לא שווה את הזמן והאנרגיה שלנו.

הרמה המרגשת הזאת היא האינדיקציה שנגענו ב״כפתור״ מסוים שגורם לנשמה שלנו להתעורר מהשינה שהרדמנו אותה אליה עם מטרות הסרק המתפשרות שלנו…שיעממנו את הנשמה שלנו כלכך איתן שהיא עברה ממצב ״פועל״ למצב ״כבוי״.

ולפתע כשאנחנו מעיזים אפילו לחשוב על האפשרות המרגשת הזאת…משהו בפנים נדלק…משהו בפנים מתעורר…הנשמה שלנו מקבלת ״פולס״…מקבלת חשמל…מקבלת דופק מחודש…וחיים מתחילים לזרום אליה וממנה אל תוך הגוף, הרגשות והמחשבות שלנו…הכל מתעורר לחיים…וזה מרגש ומפחיד…אך באותו הזמן…מהנה! זה הניואנס הקטן שיש לשים לב אליו…זה מרגיש מפחיד ומהנה באותו הזמן…או במילה אחת…מרגש! זאת האינדיקציה שהצלחנו לעניין מחדש את הרוח האלוהית שבנו…את הנשמה שלנו…זאת האינדיקציה שסוף סוף אנחנו מדברים ״ביזנס״ איתה…והיא מוכנה לעשות איתנו עסקים.

זאת הנקודה שאם ממשיכים ולוקחים את הסיכון…החיים שלנו מתעוררים לחיים מחדש…מקבלים בוסט של כוח מהמעמקים שלנו…פתאום המנועים הגדולים של הנשמה שלנו, של כוח החיים שלנו נדלקים…ושומעים את השאגה של המנועים האלה מאחורה…מרגישים את העוצמה שלהם לפני ההמראה…זאת המקפצה שלנו לחיים שאנחנו רוצים לחיות בכל יום…חיים עם דופק, עם אנרגיה, עם התרגשות, עם עוצמה, עם מטרה…בשביל זה באנו לכאן…בשביל זה נולדנו…כדי להעביר את החשמל הזה דרכינו לעולם כולו.

אלכס זיומוצרים של אלכס זיו