חדשות משמחות

הי חברים,

הבטחתי לכם לפני שבועיים חדשות משמחות…אז הנה מה שקורה:

לאחר שנה וארבעה חודשים, החלטתי באופן ספונטני בחודש שעבר להפסיק את מודל אתר המנויים שלי.

הנה העתק מההודעה שכתבתי למנויים באותו היום:

״אני רוצה להודות לכם על שהייתם חברים באתר המנויים שלי.

אתר המנויים נפתח בינואר 2013 ורבים מכם הייתם איתי ממש מההתחלה.

החלטתי להפסיק את הפורמט של אתר המנויים מהסיבות הבאות:

1. אני רוצה שהתוכן שאני כותב יהיה פתוח וזמין לכולם, החזון שלי הוא לעזור לכמה שיותר אנשים. לכן מעתה והלאה המאמרים החדשים יהיו פתוחים עבור כולם.

2. יש לי הרבה רעיונות חדשים שאני רוצה לחקור לעומק, קורסים ותכניות לימוד שאני רוצה ליצור, וזה דורש ממני פוקוס מירבי והרבה זמן פנוי…אז זאת הסיבה השנייה.

אני רוצה שוב להודות לכם! נתראה בקרוב בתכנים חדשים ופתוחים לכולם.״

איך הגעתי להחלטה האמיצה הזאת?

ההחלטה באה בגלל שלאחרונה, בכל פעם ששלחתי משהו חדש למנויים…הדיאלוג הפנימי שלי רגע לפני שלחצתי על כפתור ה send היה כזה:

״ואהו! איזו טכניקה טובה…בא לי שכולם יוכלו לקרוא את מה שכתבתי…הטכניקה הזאת יכולה לשפר להמון אנשים את החיים.״

לאחר כמה וכמה ״נדנודים״ שכאלה מהקול הפנימי שלי, החלטתי באופן ספונטני לחלוטין בוקר אחד לעשות שינוי, ולבטל לכולם את המנוי בבת אחת.

סימנתי את כל המנויים בבת אחת בחשבון הפייפאל שלי וביטלתי בבת אחת את כולם…והיו לי המון אנשים נפלאים במנויים, וזה הכניס לי הכנסה חודשית גבוהה…מבחינה כלכלית זה היה נכס מניב ביותר…אך אני לא פועל ולא מנתב את חיי רק לפי ״החליל הכלכלי״, לא כך אני בוחר לחיות את חיי.

אני מנתב את חיי לפי תחושת האושר, ומה שאני עושה, מה שאני יוצר, מה שאני נותן, הוא חלק חשוב ביותר עבור האושר שלי.

אני כן אוהב כסף, וממש לא מתבייש בזה! כסף הוא דבר נפלא, אני אוהב להרוויח כסף, ואני טוב בזה, אך יש לי תנאי בקשר לאיך שאני מרוויח כסף.

זה חייב להיות מתואם עם מי שאני, עם החזון שלי, עם מה שעושה אותי מאושר, עם מה שגורם לי לקום בבוקר בשמחה, ולרצות לתת מעצמי ולהשתפר ולעלות את הרמה בכל יום מחדש…אני חייב את ההתרגשות וההתלהבות מהעשייה שלי, את האהבה…בלי זה, אני לא אעשה את זה, ואני אעבור לתחום אחר שכן מלהיב אותי.

אני לא אתחיל אפילו לספר לכם איזה הצעות לעשיית כסף דחיתי בעבר (כולל שותפות עם מיליונרים בחו״ל בהפקות ובפרויקטים שונים) והצעות שיש לי בהווה לעסוק בכל מיני תחומים עסקיים, שיעשירו אותי כלכלית, אך זה לא מעניין אותי. זה לא מעניין אותי מבחינת האנרגיה והזמן שאני אומר לתת להם.

הצעתי פעם לג׳ון אסרף ליצור פורמט מעניין לתכנית טלוויזיה בנושא הצלחה, והוא אמר לי: ״לא, תודה!״ עם חיוך…

הוא סיפר לי שאלן דג׳נרס הציעה לו תכנית טלויזיה משלו, ולעבור לגור בשיקגו וכו׳…והוא גם אמר לה ״לא, תודה.״ (וגם אליה הוא חייך…הוא טיפוס חייכני)

ג׳ון סיפר לי שהוא מנתב את חייו ואת הבחירות שלו על פי השאלה הבאה:

״האם אני מוכן להמיר את (זמן) החיים שלי / האנרגיה שלי תמורת זה? אם התשובה היא לא, אז לא משנה מהי ההצעה…הדבר הכי יקר לו זאת האמת של איך שהוא רוצה לחלק ולחלוק את זמן החיים שלו, מתי, ועם מי…וזה חופש אמיתי חברים.

וג׳ון קיבל ממני בהפוכה את אותה התשובה : ) כי גם אני בדיוק כמוהו…אני חי על פי אותם העקרונות.

ג׳ון פנה אליי וביקש שנארגן יחד פרויקט משותף בארץ כשהוא יבוא לבקר…ואמרתי לו: ״לא, תודה.״ כי פשוט לא בא לי לעשות את זה…האנרגיה שלי לא רוצה לזרום לכיוון הפרויקט הזה…וכל שאר הפרטים, והכסף שאפשר להרוויח…הם לא פונקציה עבורי. אני לא מוכן להחליף את החיים שלי / האנרגיה תמורת מה שהוא הציע לי.

אז הזמנתי אותו לקפה בין חברים אצלי…לגבי הפרויקט…כפי שהוא היה אמיתי איתי ואני מכבד אותו מאוד על זה, הייתי אמיתי איתו.

האמת שלי, היא מעל לכל דבר אחר, היא מי שאני, ואני רוצה לחיות עם עצמי בשלווה, וזה קורה רק כשאני מיושר עם מי שאני, עם האושר האישי שלי.

יכול להיות שבהמשך זה ישתנה, ואני אחליט לפנות לתחומים אחרים, או אפילו להחזיר את אתר המנויים בצורה זאת או אחרת…אני פתוח לכל…אני זורם עם מה שעושה אותי מאושר כרגע, וכרגע, מה שעושה אותי מאושר, זאת התחושה הזאת של הזרימה עם היקום, והרצון להיות מעיין נובע ולתת כמה שיותר לכולם מהיכולות שניתנו לי, אני רוצה להעביר הלאה לכמה שיותר אנשים את המתנות שאני מקבל, בצורת החוכמה שמגיעה אליי…מהאינטואציה שלי, ומההתעסקות הנלהבת שלי בתחום התודעה, יצירת מציאות, גישה חיובית לחיים ועוד…

אז זה כל הסיפור, וזאת האמת שלי.

זה מה שעושה אותי הכי מאושר כרגע, ואני זורם עם זה, באומץ ובכיף גדול…ובואו נראה לאן זה יוביל…

מה לגבי התכנים החדשים הרבים שכתבתי עד כה באתר הטכניקות?

כדי שזה יהיה הוגן כלפי האנשים הנפלאים ששילמו על התכנים האלה, אני מארגן את כל הטכניקות החדשות שיצרתי לפי נושאים והם יהיו זמינים כספרי שמע / מיני קורסים (או בפורמט אחר) לרכישה והורדה באתר לכל מי שירצה להתעדכן…זה יקרה בקרוב.

התחלתי למיין את כל הטכניקות לפי נושאים…מרוב שכתבתי הרבה כבר שכחתי מה כתבתי…ואין לי פשוט מילים לתאר עד כמה שהטכניקות מדהימות. הן, קצרות, וקולעות בול…אני חוזר ואומר לעצמי ואהו!!! (בקול רם : ) על כל אחת מהן…במהלך הארגון שלהן הפכתי לתלמיד של עצמי : ) אני אומר לחברים ולמשפחה שלי שאני עכשיו התלמיד של אלכס זיו : ) אני לוקח דף ועט ומיישם מחדש כל טכניקה שלי…והן פשוט עובדות! הן גורמות לטרנספורמציה ומרגישים את זה באופן מיידי. אז אני שמח ומאושר על האפשרות שנפתחה להציע את הטכניקות הללו בקרוב לכולם.

אני אעדכן לגבי זה בקרוב…

מה חדש בינתיים?

אתם יכולים כבר עכשיו לגשת ולקרוא את המאמר הפתוח הראשון שכתבתי באתר הטכניקות לשעבר…(אל תתייחסו למאמרים הנעולים, כפי שאמרתי בקרוב אני אציע אותם בדרך הכי יעילה עבורכם שאני אמצא, כדי תוכלו ללמוד וליישם את הטכניקות הללו מהר, כדי לקבל תוצאות מהירות עבור כל מה שאתם רוצים לחוות ולהיות.

אז המאמר הפתוח הראשון באתר אלכס זיו נקרא ״עיניים נוצצות משמחה״ וזה מה שאני מאחל לכולנו, תמיד…עיניים נוצצות משמחה!

עיניים נוצצות משמחה

תודה לכולכם על הכל!

נתראה בקרוב בהמון תכנים חדשים…

אלכס זיו

נ.ב: המאמרים הבאים יפורסמו בחלקם באתר הסוד וחלקם באתר ״אלכס זיו״ בכתובת alexziv.co.il כל מי שנמצא ברשימת הדיוור הזאת (אם אתם קוראים את זה, אז אתם כלולים ברשימה), יקבל את שניהם…המגמה שלי היא לעבור לכתוב את כל המאמרים באתר ״אלכס זיו״ בגלל שהטכנולוגיה באתר הזה חדשה יותר ומאפשרת לי לפרסם מאמרים במהירות ובקלות בלי כל מיני התעסקויות טכניות…אני רוצה להעביר אליכם את הידע שבא אליי הכי מהר והכי בקלות שאפשר, כדי שכולנו נהנה ונגדל.

אני מודה לכולכם ואוהב אתכם!

אלכסמוצרים של אלכס זיו