שינוי אמונות מגבילות בנושא כסף

המאמר היום עוסק באמונות מגבילות בנושא של בקשת כסף תמורת העבודה שלנו, ואיך מתגברים עליהן.

אני משתף כאן את השיטה האישית שעזרה לי…היא שווה זהב!

אוקיי….בואו נתחיל.

הנה חלק רלוונטי משאלה שנשאלתי בהמשך למאמר איך עושים כסף ממה שאוהבים?

הנה השאלה:

״הבנתי שהיעוד שלי הוא לעזור לאנשים, ברגע שהבנתי את זה, הכדור החל להתגלגל, זה עבר מפה לאוזן ואנשים פנו אלי, בטלפון באימייל בפגישה אחד על אחד ועוד, הכל כמובן בהתנדבות ובחינם.
בעלי והילדים מקניטים אותי כל הזמן על זה שאני נותנת שירות חינם במקום לעשות כסף מכל העניין.
אני רואה שכל השיעורים והקשיים שלי סובבים סביב הכסף???? מה אני לא עושה נכון? איפה אני לא מבינה נכון?
השבוע כתבת שאפשר לעשות כסף מהיעוד שלנו, אני מאמינה בלתת לאנשים, אני אוהבת לתת את השירות הזה ונהנית לעשות את זה חינם. תמיד היה לי קשה לגבות כסף, כשאני יושבת בעסק שלנו ואני שומעת את בעלי נותן הצעת מחיר ללקוח אני מתכווצת, הייתי מעדיפה לתת את השירות חינם. כשאני קונה או מקבלת שירות אני נהנית לתת את התמורה הכספית עבור מה שקיבלתי אבל כשזה הפוך זה גורם לי אי נוחות.
האם יש משהו שאתה רואה ושאני מפספסת?״

הנה התשובה שלי:

הי ״שואלת״, יש לך אמונות מגבילות של דימוי עצמי שקשורות בקשר הדוק לנושא של כסף.

גם לי היו אמונות שכאלה וניפצתי אותן.

זה דורש עבודה עצמית…להתחיל לקחת סכום סמלי…ואז לתת לכל הגועל נפש הזה לצאת החוצה…

את תרגישי בהתחלה רע עם עצמך…״איזה בן אדם את שאת לוקחת ממישהו כסף…אדם לא רוחני שאת…רק כסף מעניין אותך, אה?״ : ) וכל מיני גועל נפש פנימי נוסף שהאמונות שלך יטיחו בך…וזה מעולה!

זה בדיוק המצב שאת רוצה…שהגועל נפש יצוף החוצה מהמקום הפנימי העמוק שהוא מתחבא בו ומשם פוגע בך ללא הפרעה.

זה מה שאני עשיתי כדי להתגבר על הפחד לבקש כסף בצורה ישירה עבור עבודה שאני עושה או יצירה שאני יוצר…זה פחד שמעורבב עם גועל נפש….הרגשה לא טובה כלפי עצמך…כפי שתיארת שאת ״מתכווצת כשבעלך נותן למישהו הצעת מחיר״.

ההתכווצות הזאת שלך היא האינדיקציה לקיומן של אמונות מגבילות בנושא…של גועל נפש פנימי שחייבים לטהר מהתודעה. וכמה שיותר מוקדם ומהר, יותר טוב! ובשביל זה אני כאן…

הנה הסקופ:

כל מי שמתכווץ כשהוא צריך לבקש כסף תמורת העבודה שלו, יכול לדעת בוודאות שיש לו אמונות מגבילות בנושא של כסף שמחוברות חזק לאהבה ודימוי עצמי.

ברי המזל שאין להם את האמונות האלה, לא יכולים להבין מהצד שלהם ״מה לא בסדר איתך?״ ״מה הקטע שלך?״

זה נראה להם אפילו מצחיק מהצד…כמו שבעלך והילדים בטח צוחקים להם…כי הם לא יכולים להבין את מה שאת מרגישה…

אני זוכר שמכרתי את הג׳יפ שלי תמורת 150 אלף ש״ח וקבלן עשיר ואביו הוציאו את הכסף במזומן מהכיסים שלהם בתור לקופה בבנק כשהיינו מוקפים באנשים שמביטים בנו בסקרנות…החזקתי ערמה ענקית של שטרות בידיים…ואמרתי להם…ואהו, לא מרגיש לי נוח להחזיק כזה סכום ענק בידיים כשכולם מסתכלים.״…ואז האבא צחק ואמר: ״זה כסף זה?״ אז אין לך מושג מה זה בכלל כסף.

מה שהוא התכוון, זה ״מה אתה מתרגש?״ מה זה מיליונים?

מה שעבורי נראה המון…עבורם זה היה בדיחה.

והם רגילים גם שאנשים אחרים רואים אותם עם כסף…

עבורי זאת היתה חוויה חדשה, ועבורם זאת חוויה יומית שהם כבר לא שמים לב אליה…הם השתעשעו להם על חשבוני…התבוננו בי מזיע מהצד…מפחד מכל העיניים שמתבוננות על ״האוליגרך״ שאני : ) מחזיק ערמות של שטרות…

הכל נמצא בתודעה, בחלק הלא מודע שלה…באמונות שלנו כלפי כסף, במשמעות שיצרנו כלפיו בתת המודע.

ומה שנמצא בתת המודע, הוא אמת עבורינו.

דרך אגב, לפני שנמשיך…משהו רלוונטי שעשיתי כדי להתגבר על חוסר הנוחות בהרגשה של להחזיק סכום גדול של כסף ליד כולם…התחלתי להתאמן…

הייתי הולך לסופר עם איזה 2000 ש״ח בכיס במזומן, וכשהקופאית היתה אומרת לי את הסכום לתשלום…הייתי שולף לעיני כולם חבילה של שטרות, ומשחק איתם ככה בהילוך איטי…הייתי חייב לעשות את זה כדי להתגבר על הפחד…ותכף תבינו  כיצד זה רלוונטי להמשך הסיפור…

אז בפעם הראשונה זה הרגיש מפחיד ולא נעים, בפעם השניה קצת פחות…והיום אני כבר לא עושה את זה, כי פשוט התגברתי על הפחד…וזאת היתה הכוונה שלי…אני ממש לא מעוניין לנפנף בשטרות לעיני אנשים…זה לא עושה לי את זה…אך דווקא בגלל שהיתה לי אמונה מגבילה שהפחידה אותי בסיטואציה הזאת…עשיתי בדיוק את ההפך, והתחלתי לתרגל ביצוע הדבר ״המפחיד״ הזה, עד שזה כבר לא הפחיד אותי יותר, והרגשתי כמו הקבלנים העשירים האלה שהולכים לקנות פלאפל ומוציאים חבילת שטרות של 50 אלף שקל לעיני כולם ומרגישים סבבה עם זה.

שוב, אני לא שופט אף אחד…כל סיפור שאנחנו נצמיד לפעולה הזאת, זה פירוש סובייקטיבי שלנו לגבי מה נכון ומה לא נכון…במציאות…אין לזה משמעות בכלל מעבר לסיפור שאנחנו מספרים לעצמינו.

פשוט הייתי חייב לנטרל את הפחד הזה…את האמונה שגרמה לי לחוסר נוחות כשאני מחזיק בכסף לעיני אחרים…ולהרבה אנשים יש את האמונה הזאת…בכל פעם שהם מוציאים כסף…הם חופרים בתוך התיק או הארנק…בשושו…או מפנים לאחרים את הגב כדי להסתיר…או מביאים את הסכום המדויק, או מכינים אותו כבר מהרכב…זה קשור לאמונות מגבילות שתכף אני ארחיב לגביהם.

לגבי מה שתארת…

אני מבין אותך לגמרי, כי הייתי במקום שאת נמצאת בו והתגברתי עליו, והיום אני יכול לבקש כסף בלי למצמץ ומרגיש טוב לגבי זה ולגבי עצמי…מרגיש אפילו התעלות רוח, כי אני רואה היום כסף כדבר רוחני….אפילו אלוהי…כאנרגיה שזורמת לחיי בחזרה תמורת האנרגיה שאני נותן.

המסלול שהכסף עושה בחברה שלנו הוא מסלול של סירקולציה, של תנועה מעגלית של אנרגיה שיוצאת מאיתנו וחוזרת חזרה, ועוברת דרך הרבה ידיים…דרך הידיים של כולנו… ובסיבוב הזה היא ״משקה״ ומצמיחה דברים, היא מקדמת פרוייקטים, היא יוצרת קדמה, ונותנת שירות, היא תורמת לחיים של כולנו.

כשאני מקבל היום כסף, אני מרגיש שאני נמצא בזרימה הרמונית עם היקום, וכשאני לא מקבל כסף, או שהכמות יורדת, זאת אינדיקציה הפוכה עבורי, שאני כרגע לא מסונכרן….שאני עושה משהו לא נכון ואני צריך לעשות איזה ״טוויק״ כדי לאזן ולחדש את הזרימה המעגלית הזאת בחזרה אליי.

אם את נותנת וזה לא חוזר, יש לך מעצור במקום מסוים בצינורות של הזרימה…אין סירקולציה.

כשכסף נכנס פנימה, זה אומר עבורי שהכל מתנהל בצורה נכונה.

כמובן שאני נותן המון בחינם (אני לא בטוח שאנשים יכולים להבין את רמת הנתינה החינמית שלי מבחינת הזמן האישי שלי…עניתי לאלפי אנשים בשנים האחרונות ועזרתי להם ופרסמתי מאות מאמרים משני חיים בחינם וכל מאמר כזה לוקח לי לפעמים שעות של כתיבה)…אך יש כאן הבדל…זה מתוך בחירה שלי…אני שלם עם זה.

המפתח הוא להיות אמיתי עם עצמך.

אם אתה נותן משהו בחינם, אך אומר לעצמך בפנים: ״איזה אוכלי חינם האנשים האלה…אני נותן להם…הם לוקחים ממני….נהנים….ולא נותנים כלום בחזרה.״ אז אתה לא מתואם עם עצמך, וכאן הבעיה.

כשאני רוצה לתת בחינם, אני עושה את זה מכל הלב, ולא אכפת לי אפילו מי קיבל ומה קיבל…הנתינה שלי היא המתנה שאני מקבל….כל השאר, כמו מכתבי תודה ואנשים שסיפרו לי שהם הצליחו בזכות זה….זה רק אקסטרה…זה הדובדבן שבקצפת. ומצד שני, כשבא לי למכור משהו, אז אני אמיתי עם עצמי ואני לא מוכן לתת את זה בחינם…אני מבקש על זה כסף, אני מקבל, ואני שמח ומרגיש טוב עם עצמי…אפילו מאושר!

לקבל כסף עושה אותי היום מאושר…וזה לא היה ככה עד לפני כמה שנים…עד שעשיתי את השינוי…ואת הטכניקה שאני תכף אתאר לך, פיתחתי באופן אינטואיטיבי מתוך צורך של הרגע…כי פשוט לא יכולתי לסבול יותר את הגועל נפש העצמי שהרגשתי כשביקשתי כסף תמורת מה שנתתי.

ההרגשה עבורי בשני המקרים היא טובה, גם כשאני נותן בחינם וגם כשאני נותן בתשלום, כי זה מתואם עם הכוונה שלי ואיך שאני מרגיש כלפי מה שאני נותן.

הרגשתי מעולה לבקש כסף תמורת השתתפות באתר המנויים, וכשההרגשה שלי השתנתה ורציתי לחזור לתת בחינם, ביטלתי את אתר המנויים, ועל פניו ״הפסדתי״ על זה הרבה כסף…אך אני לא רואה את זה כך. כי אני יודע שאם אני מתואם עם ההרגשה שלי, אני נמצא בזרימה נכונה, ואם אני בזרימה נכונה, הצד הכלכלי יתאזן מחדש בדרכים חדשות, עם מי שאני כרגע, עם האנרגיה המאוחדת שלי, ששלמה עם עצמה ועם מה שהיא עושה.

הכלל החשוב הוא להיות נאמנים להרגשה שלנו.

אז הנה המסלול המקוצר של מה שאני עשיתי, כדי להרגיש טוב עם ״לבקש כסף״ תמורת הנתינה שלי:

תעשי את הדבר הבא…

תתחילי לבקש סכום סמלי…אני התחלתי מ 10 ש״ח…ותאמיני לי שגם עם הסכום הקטן הזה היה לי מאוד קשה.

אך דווקא בגלל שזה סכום קטן, התחלתי בתרגול הזה בכלל…כי אם הייתי אומר לעצמי תבקש 100 ש״ח…אין מצב בכלל שהייתי מנסה לשנות משהו.

אז תתחילי מ 10 ש״ח כדי לתת ל״גועל נפש״, לאמונות המגבילות לצוץ החוצה מתת המודע למוח המודע…ועכשיו שהן במוח המודע…אפשר לתת להן בראש!

רגע אחרי שקיבלת 10 ש״ח והלקוח/ה כבר הלכו…לכי לאיזה חדר שקט….תוציא דף ועט והתחילי לכתוב בצורה זורמת ללא עריכה את כל מה שאת מרגישה….הכל!…תרוקני את הכל על הדף.

לפתע את תראי דברים שיהממו אותך…את לא תאמיני שכזה גועל נפש ושטויות במיץ עגבניות רצות לך בתת המודע.

דברים כמו…״אם אני אבקש כסף, אני כבר לא אהיה רוחנית…אנשים לא יאהבו אותי….יחשבו שאני גרידית…שאני נוכלת…שאני לא מספיק טובה…החברות בינינו תיהרס…לא יאהבו אותי יותר, לא ירצו אותי יותר…בלה, בלה, בלה…״

המון המון זבל יצא החוצה על הדף…

יש! האמונות המגבילות בלעו את הפיתיון של החכה עם הפיתיון של ה 10 ש״ח ששלחנו להם שם למטה למעמקים של מי תת המודע…ותפסנו לנו דגים שמנים ביותר!

מה עושים עכשיו עם האמונות?

את עוברת על כל אחת מהן, ומתחילה לשאול….האם זה באמת נכון? האם זאת באמת האמת? והתשובה היא בטח שלא! זה אפילו מגוחך…על חלק ממה שכתבת את פשוט תצחקי…את לא תאמיני שזה מה שיושב לך בתת המודע…זה אבסורד, זה בדיחה…באופן מודע, את בחיים לא תחשבי כך…וזה הקטע, שלתת המודע אין הגיון ואין חוש הומור…הוא מאוד רציני הבחור…וצחוק זה בדיוק מה שמפרק לו את האמונות הללו…ברגע המושלם הזה שבו הן יוצאות החוצה והן חשופות!

אז תתבונני במה שכתבת…תראי את האבסורד, תראי שזה לא נכון, תסבירי לעצמך ותכתבי למה זה לא נכון ומהי האמת מבחינת ה״אני הנאור״ והמודע שלך…ברגע שתוכלי לגחך על האמונות שאת מארחת בתת המודע, בום! ניפצת אותן לאינספור חתיכות זכוכית קטנות שלא ניתן להדביק בחזרה…את חופשיה עכשיו מהן לנצח.

זאת הטכניקה שפיתחתי מתוך צורך…זה משהו שעשיתי באופן אינטואיטיבי כשביקשתי 10 ש״ח והלכתי לחדר להתמודד עם גועל הנפש שהרגשתי באותו הרגע.

מה עושים לאחר מכן? מעלים את הסכום כמובן ובודקים האם האמונות באמת השתנו…או שיש עדיין כמה דגים שמנים שלא בלעו את הפיתיון של ה 10 ש״ח?

זה בדיוק מה שעשיתי….בפעם הבאה ביקשתי 50 ש״ח!

אך כאן היה משהו מעניין….מכרתי משהו שיצרתי…אך אשתי היא זאת שלקחה עבורי את הכסף מהלקוחה.

לאחר מכן באה איזו ידידה עשירה, שגם מתעסקת בדרך שלה במודעות ורוחניות ועברה עם עצמה תהליכים…וכשסיפרתי לה שהתגברתי על הפחד לבקש כסף מאנשים ושיניתי אמונות מגבילות…היא אמרה לי: ״זאת לא חוכמה, כי את ה 50 ש״ח אשתך לקחה עבורך.״

״ואהו! את צודקת…״ אמרתי לה…אוקיי, אני עכשיו הולך למכור לך את המוצר שלי ובוא נראה איך זה מרגיש לי לקחת ממך כסף…ועכשיו כאן זה היה אפילו עוד יותר קשה…כי היא ידידה ולא מישהי שאני לא מכיר.

אוקיי…קדימה לניסוי! אמרתי לה…

היא פתחה את הארנק…הוציאה 50 ש״ח עם חיוך ערמומי…מקווה שאני ״אפול״ והיא תוכיח לי שעדיין אני לא מוכן….משהו כמו מאסטר בקונג פו שמאמן את החניך שלו ויש לו איזה רצון נבזי שכזה, איזו ערמומיות בזווית של העין שרוצה שהתלמיד יוריד את האגו ויבין שהוא עדיין לא מוכן…

היא שלפה שטר של 50 ש״ח….הושטתי את שתי הידיים שלי קדימה…ואז…חטפתי לה את השטר והתחלתי לרקוד משמחה…לחייך ולצחוק…הייתי כלכך מאושר…כי עשיתי את זה והרגשתי טוב! גועל הנפש נעלם…הבנתי שניפצתי את האמונות שלי לגבי כסף!

מה לגבי המאסטרית שעשתה לי את המבחן?

בהתחלה היא נראתה קצת מאוכזבת…כי היא ציפתה קצת לצחוק על חשבוני….אך לבסוף היא פרגנה והתרשמה מאוד ממה שקרה….במיוחד לאחר שסיפרתי לה שלא הייתי מסוגל לפני כמה ימים לקחת אפילו 10 ש״ח…אפילו שקל….אפילו אגורה אחת.

ממצב כזה, לקבל 50 ש״ח ולקפוץ משמחה מול העיניים של הלקוחה…תארו לעצמכם שכל מוכר או מוכרת שמקבלים כסף יעשו ריקוד של שמחה שכזה בחנות או בעסק שלהם עם השיר happy של פארל וויליאמס ברקע : ) איזה עולם נפלא זה יהיה….

מספיק עם הצביעות! כסף הוא דבר הכרחי, הוא אמצעי המרה גאוני, הוא דבר טוב, ואנשים טובים יודעים לעשות איתו דברים טובים עבור אחרים…כסף הוא אלוהי….כן עד כדי כך…אין בו שום דבר מלוכלך…הוא נטרלי…הלכלוך או הניקיון נמצא במוח שמשתמש בו.

כסף הוא אחת מההמצאות הגדולות בהיסטוריה, ובזכותו התקדמנו באיכות החיים עד לרמה כזאת שהאדם הממוצע כיום, חי בהרבה מובנים יותר טוב ממלכים וקיסרים בעבר…משחק הכסף, בידיים הנכונות, יוצר קידמה, יוצר המון דברים טובים בעולם.

מי שמפחד לקבל כסף תמורת הנתינה של הדבר שהוא אוהב לעשות, תמורת ״עבודת חייו״, פוגע בעצמו ופוגע באיזון ובזרימה הטובה שקיימת בחברה האנושית.

אם כולנו, כל המין האנושי היה מחליט בבת אחת ובהסכמה כללית לוותר על כסף ולתת מעכשיו הכל בחינם…כל אחד ייתן את מה שהוא טוב בו עד המקסימום שהוא יכול….אז היה אפשר לוותר על כסף בכיף ובשמחה….הכסף היה מאבד מהמשמעות שלו…מהמשמעות הקולקטיבית שאנחנו נתנו לו…זה רק נייר ומספרים שאנחנו נתנו להם ערך…ערך שלא קיים מעבר למוח האנושי שלנו.

אך כל עוד הסכמנו חברתית שכסף משמש כאמצעי המרה שמגשר בין נתינה לנתינה…ואנחנו מבינים שזאת המצאה גאונית שעוזרת לנו להמיר את הנתינה שלנו לכל דבר אחר שנרצה…אז זאת המצאה גאונית, ובמשחק החברתי העולמי כרגע, מי שלא יכול לבקש כסף תמורת מה שהוא נותן…הוא לא חברמן…הוא לא רוצה לשחק…אך הוא מצד שני אין לו ברירה כי הוא חייב לשחק, כי יש תשלומים שונים של מחיה שצריך לשלם עליהם…אז זה דבר אבסורדי מצד אחד להיות בסדר עם זה שכסף יוצא ממך החוצה, אך לא להיות בסדר עם זה שהוא נכנס פנימה…איפה ההיגיון?

הסיבה שאת בסדר עם לתת כסף אך לא בסדר אם לקבל כסף, כי זה קשור לדימוי העצמי שלך והצורך שלך להיות נאהבת…צורך עמוק וראשוני שיש לכולנו ללא יוצא מן הכלל.

לתת כסף מתחבר לך לאמונות: ״אני טובה, מקבלים אותי, אוהבים אותי.״

לבקש כסף מתחבר לך לאמונות: ״אני לא טובה, דוחים אותי, לא אוהבים אותי.״

עכשיו לכי ותבקשי כסף עם אמונות שכאלה…

בלתי אפשרי!

את תתכווצי לך שם בפנים בכל פעם שתבקשי כסף.

וזה מה שקרה לי, זה מה שקורה לך כרגע, וזה מה שקורה למיליוני אנשים בכולם.

רוצה לצחוק?

דמייני לרגע את דונלד טראמפ מבקש כסף תמורת השירות שלו וחושב לעצמו בפנים:

״אני לא טוב, דוחים אותי, לא אוהבים אותי״.

אין מצב!!! זה בדיחה לחשוב אפילו שהוא חושב כך…

קחי כל איש עסקים שכסף זורם אליו בחופשיות….נראה לך שאלה האמונות שרצות להם בפנים?

עכשיו תדמייני לרגע שאת מבקשת כסף תמורת העבודה שלך…את מקבלת כמה שטרות או כרטיס אשראי…ואת חושבת לעצמך בפנים באותו הרגע:

״אני טובה, מקבלים אותי, אוהבים אותי.״

האם יהיה לך קשה לקחת כסף עם אמונות שכאלה?

ממש לא! את תקפצי משמחה, תחייכי, תחבקי את הלקוחה תשירי את happy של פארל ווילאמס ותרקדי בצעדי קוויקסטפ מהירים ריקוד של שמחה.

זה בגדול, על רגל אחת…הבעיה והפיתרון.

והרעיון הגדול הנוסף הוא זה…לא צריך לעשות ביג דיל מכסף….לא צריך לתת לו את כל הפוקוס שלנו, הפוקוס כפי שכתבתי במאמר איך עושים כסף ממה שאוהבים? צריך להיות על נתינה מכל הלב.

נתינה שכזאת תגדיל את חוג הלקוחות שלך, כי היא תפרסם אותך בפרסום החינמי והכי אפקטיבי בעולם.

פרסום של אנשים מרוצים שמשתפים את מה שאת עושה בהתלהבות עם כל החברים שלהם.

ויש עוד דבר קטנטן וחשוב ביותר בצד ״הארצי״ של המשוואה של הכסף.

עלינו לבנות מנגנון שמאפשר לנו לקבל כסף מבלי לחשוב על זה יותר מידי…כך שקבלת כסף הופכת למשהו אוטומטי ורגיל לחלוטין…כמו נשימה…זה מנגנון נחוץ שמתנהל בצורה אוטומטית….אנחנו לא חושבים על זה יותר מידי או בכלל…והוא תומך בחיים שלנו ומאפשר לנו לחיות וליהנות מהחיים ולעשות את כל מה שאנחנו רוצים.

אותו דבר לגבי כסף…צריך לבנות מנגנון אוטומטי והאמת היא שכבר כל המנגנונים קיימים…של איך מקבלים כסף….כרטיס אשראי, העברה בנקאית, פייפאל…ועוד…כל המערכות הטכניות של איך לקבל כסף ולהעביר אותו בקלות אליך כבר קיימות ואפשר להתחבר אליהן ולהפוך את זה לאוטומטי ולזורם כמו נשימה….

ואפילו אם את עוסקת במקצוע שבו את מקבלת כסף במזומן מלקוח/ה בפגישה…זה צריך להפוך לפעולה אוטומטית עם פוקוס מועט ביותר עליה…ברגע שמתרגלים את זה וזה נכנס לתת המודע, זה הופך לקל וטבעי וזורם…כמו הנשימה.

תנשמי את הכסף פנימה בקלות, ותנשפי אותו החוצה בקלות…פנימה, החוצה, פנימה החוצה….כך שכסף יהפוך להיות לדבר הכי טבעי שבעולם עבורך….ובגלל שהוא טבעי ואוטומטי….זה נותן לך את האפשרות להתרכז בנתינה מכל הלב….וכפי שאמרתי, נתינה שכזאת, מייצרת כסף.

תשני את האמונות כפי שהסברתי לך, תעשי ניסוי ותראי אם זה עבד כבר בפעם הראשונה או שצריך להמשיך לעשות את זה הטכניקה הזאת שוב….לדוגמה, אם הייתי מרגיש ״גועל נפש״ עם מבחן 50 השקלים ש״המאסטרית״ עשתה לי….הייתי נכנס שוב לחדר שקט, מוציא דף ועט ונותן בראש לאמונות שעדיין לא התנפצו שם בפנים וממשיך עם התהליך עד שהייתי מגיע למצב של הקלה, שמחה ואפילו ריקוד happy קוויקסטפ של שמחה כשאני מקבל כסף : ) זה כבר רמת ג׳דיי! רק מאסטר אמיתי יכול לעשות את זה…ואם אני אראה מוכר שרוקד משמחה כשאני מביא לו שטר…נגיד המוכרת בסטימצקי…או בארומה…אני אצטרף אליהם לריקוד, ואפילו אתן להם טיפ גדול : )

מעבר לזה, אני רוצה לעשות ״פיץ׳״ ולמכור לכם את התכנית המצוינת שלי תודעת עושר…מאמר מעולה כמו זה, יכול בהחלט לשנות לכם את החיים…אך מנסיון, הוא רק חלק מהתמונה השלמה…יש פיתרון הוליסטי, שלם לכל נושא החיבור לכסף מהצד של התודעה, ואני קורא לו תודעת עושר.

אמונות מגבילות בנושא של כסף הם פרק מספר 3 בתכנית לתודעת עושר…כל חלק מתוך 7 החלקים חשוב ביותר כדי לעשות טרנספורמציה שלמה בצד המחשבתי שלנו לגבי כסף, שמייצר את התוצאות של הכסף שאנחנו חווים בעולם החיצוני החומרי.

יש קשר הדוק ובלתי ניתן להפרדה שמסתנכרן בכל רגע, בין מה שקורה בעולם המחשבתי שלנו, לבין העולם החומרי, ותחום הכסף כמו שאר התחומים, מתחיל מהעולם המחשבתי.

התכנית לתודעת עושר מובילה אותך שלב אחר שלב ליצירת תודעת עושר.

גילוי נאות – בהתחלה חשבתי שהפרק של האמונות המגבילות בנושא כסף הוא פרק 4 בתכנית…ולא הייתי בטוח….אז ניגשתי לבדוק…זה היה פרק 3…אך זה היה כלכך מעניין שעברתי על כל התכנית מחדש ופשוט נדהמתי…נדהמתי מכמה שהתוכן הזה חי ובועט וטרי ורלוונטי לרגע הזה…אפילו עבורי שהרבה ממה שכתוב שם זה כבר חלק אוטומטי ממני…קיבלתי רענון חדש וזה העלה לי את הסטייט, את מצב התודעה שוב לרמה של עושר…מרגישים את זה מייד, באנרגיה ובזרימה של הכתיבה שם, וכמובן באיכות התכנים…בפרקטיקה שמשנה חיים.

אז אחרי הרענון הזה עבורי…אני יכול להמליץ לכם מכל הלב….לכל מי שעדיין אין את התכנית…קנו אותה עכשיו!

אלכס זיו

נ.ב: אני מבטיח לרקוד קוויקסטפ על כל רכישה שתתבצע לצלילי השיר happy של פארל וויליאמס : ) ואני ממש לא רקדן…אז קדימה…תרקידו אותי באמצעות כפתור הרכישה : )

(למי שלא מכיר את התכנית, לחצו על הכותרת לפרטים נוספים…)

התכנית לתודעת עושר
מה יש לך נגד כסף? אם התשובה היא ״כלום!?״ אז למה הוא לא זורם בחופשיות בחוויית המציאות שלך? התכנית תודעת עושר מסבירה את הסיבות לכל חוסר, ונותנת את המפתח לכל עושר.
לפרטים נוספים...
מחיר: ₪397.00


מוצרים של אלכס זיו