הזדמנויות

האם אתה נוהג לתת להזדמנויות לחמוק מידיך?

כמה פעמים ביקשת, דמיינת, והתחלת לפעול כדי להשיג מטרה מסוימת וכשההזדמנויות החלו להופיע נכנסת לפחדים הישנים, לדימוי העצמי שמסרב לשבור את קליפות השנים ולתת לך להמריא?

אולי אפילו לא היית מודע לכך שאלה הן ההזדמנויות שחיכית להן, מפני שמרוב הזדמנויות אינך רואה את ההזדמנות…

אושו פעם התבדח על כך שאם ישו יקום יום אחד לתחייה, יקיש על דלת כנסיה ויגיד לכומר שיפתח לו את הדלת: "נעניתי לתפילותיך, הגעתי!" הכומר יאמר לו: "תעשה לי טובה, לך חפש מישהו אחר שיאמין לך…"

האם גם אתה אומר להזדמנות שמגיעה אליך את אותן המילים: "תעשי לי טובה, לכי חפשי מישהו אחר שיאמין לך…אני מחכה להזדמנות אחרת, להזדמנות האמיתית שתגיע."

גם לי זה קרה ואני בטוח שכך גם לך.

אדם אחד הגיע לגן עדן ושאל את אלוהים: "אלוהים איפה היית כל חיי? מה עם כל התפילות שלי? למה לא שלחת אליי הזדמנויות בחיי?" אלוהים ענה לו, "בני היקר, בכל יום שלחתי לך לפחות הזדמנות גדולה אחת, אתה פשוט סירבת לקבל אותן בטענה שזאת לא ההזדמנות שאתה מחכה לה ושאתה מחכה להזדמנות הנכונה. עד עכשיו לא הבנתי מהי ההזדמנות הנכונה שאתה מחכה לה כלכך, ומדוע לא הרמת את כל הכפפות הללו שזרקתי לך בכל יום ויום?".

וזה נכון, אם תגיע לגן עדן (או מימד תודעתי גבוה יותר) ותבקש לראות כמה הזדמנויות נשלחו לך במהלך חייך, אתה תופתע בגדול, אתה פשוט תראה מולך רשימה בלתי נגמרת של הזדמנויות שחיכו שתיקח אותן, כפפות שחיכו שתרים אותן ותעשה איתן משהו. מהילדות ועד עכשיו…וזה ממשיך…ההזדמנויות ממשיכות לבוא.

גם עכשיו נחה מולך הזדמנות גדולה, האם אתה רואה אותה?

רגע אחד…אל תסתכל לצדדים, אל תנסה להתחמק שוב מההזדמנות הגדולה הזאת שמונחת לפניך.

אני יכול לראות אותך… : )

האם אתה רוצה להוסיף עוד הזדמנות בלתי מנוצלת לרשימה הגדולה שכבר יש לך?

האם אתה רוצה להיות אחד מאלה שבסוף ימיהם בגלגול הזה יתחרטו על כל הדברים שהם יכלו לעשות ולא עשו?

ההזדמנות הזאת שניצבת עכשיו לפניך היא הפעם המי יודע כמה שהאני הגבוה שלך מנסה לבוא לקראתך, והוא לא יפסיק עד שתתעורר ותראה את כל מה שמונח לפניך.

את כל היכולות שלך, את האדם הנפלא שאתה, את המתנה שהינך לעולם הזה.

קח את ההזדמנות הזאת, היא שלך!

אתה הוא זה שיצר אותה, זוהי תשובה ישירה לבקשה שלך…

קח את ההזדמנות הזאת ואת כל שאר ההזדמנויות הבאות שיופיעו בחייך.

אלכס זיומוצרים של אלכס זיו