דמיינו עולם טוב

ראיית העולם שלנו מגשימה את עצמה, העולם שאנחנו חווים, תואם במדויק למודל העולם האישי שלנו.

ראיית העולם שלנו, סוגרת אותנו בתוך בועה עצמית שיצרנו, בתוך אולם קולנוע פרטי, שמקרין על מסך העולם שלנו את האמונות שלנו לגביו. כשאנחנו משנים את האמונות שלנו לגבי העולם, העולם שלנו משתנה באופן מיידי. אנחנו מתחילים להלך בעולם שונה לגמרי.

העולם שלנו הוא סובייקטיבי, אנחנו יכולים ליצור אותו מתוכנו, ולעצב אותו לפי בחירתנו.

ברגע שאנחנו מתחילים לחשוב על החיים כטובים ועל אנשים כטובים ועל היקום כמערכת תומכת כוללת בכל מי שנמצא כאן, ורואים הזדמנויות, ורואים אפשרויות ורואים את החיים בצורה אופטימית, אנחנו מתחילים לחוות את זה באופן מיידי.

העולם שלנו הוא מערכת פידבק ישירה ומהירה. הוא משקף לנו בחזרה בדיוק את מה שאנחנו חושבים ומרגישים כלפיו, ללא עיכובים, באופן מיידי.

הדרך לעולם טוב יותר, היא להתעורר. להתעורר מתוך עצמינו ולהריח את הוורדים, לראות את קרני השמש, את השמיים הכחולים, את הטוב שבנו, את הטוב שבאנשים, את האפשרויות, את מי שאנחנו, וכמה פוטנציאל יש בנו שמבקש להתבטא. אך הוא לא יכול להתבטא במודל של עולם שלילי. לעולם לא.

במודל של עולם שלילי כמו שמנסים למכור לנו בתקשורת על בסיס יומי, אי אפשר לעשות כלום מלבד מלהתגונן. האויבים שהם ״מוכרים״ לנו נמצאים בכל מקום, בכל פינה…למעשה…הם כבר בתוכנו.

השדים שבחוץ הם השדים שבתוכנו שמשתקפים דרך המיינד שלנו על מסך העולם.

האיש מהסיפור במאמר ״הגיע הזמן לשבור את הקליפה״…זה שעבד כשומר בארים כדי להיות מעורב בקטטות רחוב…בתקופה הזאת כשראיית העולם שלו היתה של להגן על עצמו מפני אנשים שמנסים לפגוע בו…בכל חדר בבית שלו היה מוסתר כלי נשק אחר…למקרה שמישהו ינסה לתקוף אותו בביתו בלילה…פראנויה…עד שבסוף הוא התעורר מהשיט הזה וזרק את כל כלי הנשק מהבית…כי ראיית העולם הזאת פגעה בו…היא הפכה אותו לפראנואיד שלא יכול להיות רגוע אפילו בביתו.

מהרגע שהוא עבר למודל של עולם של אהבה, הוא פגש אך ורק אנשים טובים, אפשרויות, הזדמנויות להצליח…אף אחד יותר לא רצה לריב איתו…כל האלימות נעלמה מהעולם שלו.

מודל העולם שלנו כל הזמן מגשים את עצמו.

קחו דוגמה פשוטה…איך גל גדות כלכך מצליחה בעולם…יש לה כישרון משחק יותר מאחרות? אנגלית טובה יותר, יותר יפה? לא בהכרח. כן היא יפה ומוכשרת ויש לה אנגלית טובה, אך יש הרבה כאלה בתחום הבידור שלא מגרדות את רמת ההצלחה שלה…מה שונה בה? מספיקות כמה שניות לראות ולהרגיש את האנרגיה שלה, כדי להבין שהיא חיה במודל עולם שונה. במודל של עולם שמח, בריא, מאושר שבו כל הדלתות פתוחות עבורה…היא חיה במודל של עולם מאפשר, עולם טוב, עם אנשים טובים לאורך הדרך. והכל קורה לה.

ואני מבטיח לכם שמי שחי במודל של עולם שכזה לא צריך להתאמץ יותר מדי. לא צריך לדחוף, לא צריך מרפקים, לא צריך ללכלך את עצמו עם תככים…הכל פשוט בא אליו אוטומטית…הכל קורה לו.

בגלל זה כלכך חשוב להיות בסביבת אנשים שראיית העולם שלהם מתאימה לעולם שאתה רוצה לחיות בו.

אל תלחמו באנשים עם מודל עולם שלילי, אל תנסו להוכיח שהם טועים ואתם צודקים, חבל על האנרגיה והזמן שלכם…תמשיכו הלאה…תקדישו את האנרגיה והזמן שלכם ותשומת הלב שלכם לאנשים שמאמינים במודל עולם חיובי, וכל השאר…תניחו להם לנפשם…אתם לא תתקנו אותם…כל אחד ומסלול ההתעוררות שלו.

ואכן כולם נמצאים במסלול של התעוררות עצמית מראיית העולם השלילית שקיימת אצל חלק גדול מהאנשים בעולם הזה.

צריך להתעורר ולהריח את הקפה…בעולם המושלם שלכם, בעולם החיובי ומלא האפשרויות, האנשים המעולים, האנרגיה הטובה, הבריאות, השמחה, האושר והעושר, ההתלהבות, ההתרגשות מהחיים, מיצירה, מהקסם של הרגע הזה כשצופים בו בצורה נקיה מתוך התודעה…בלי סיפורי הסבתות השליליים של הפרצופים החמוצים עם החליפות והעניבות שמשודרים ללא הפסקה כל היום מהקופסה ומנסים למשוך אותנו לתוך מודל עולם שלילי לטובתם האישית.

הם כמו המיינד רק בצורה חיצונית. אם אנחנו לא מאמינים לשליליות של המיינד שלנו, אם הוא לא מצליח להפנט אותנו לסרטים של דאגות וכו׳…הוא פשוט נעלם…אין לנו צורך בו יותר…הוא מקבל את הבמה המרכזית שלו, רק כשאנחנו מזדהים איתו ונופלים למלכודת הפחדים שלו, לראיית העולם השלילית.

אותו הדבר מבחינה חיצונית. המקורות החיצוניים שמנסים למכור לנו מודל עולם שלילי, חיים מההזדהות שלנו איתם, אחרת הם כבר לא רלוונטיים.

תשומת הלב שלנו לשליליות שהם מוכרים היא החיים שלהם במשחק שהם משחקים.

אם אנחנו מתעוררים מההיפנוט הזה, ולא מוכנים יותר להזדהות עם מה שהם והמיינד שלנו מנסים למכור לנו, ומחליטים לחיות במודל של עולם שאנחנו בוחרים לחיות בו, ואנחנו מתחילים לחוות את העולם הזה כאמיתי עבורינו, ומגלים מנסיון שבאמת העולם שבחוץ מגיב באופן מיידי למודל העולם הפנימי שלנו, לאנרגיה שאנחנו נמצאים בה, לסטייט התודעתי שלנו…אז אנחנו מתחילים להתהלך בעולם אחר…כי מודל העולם שלנו אחר…כי הפעם אנחנו בחרנו להכתיב לעצמינו באיזה עולם אנחנו רוצים לחיות, ונכנסו לתוך העולם הזה…שינינו את הסטייט…הפסקנו להתייחס להפחדות שלהם ושל המיינד שלנו…התחלנו להאמין בעצמינו, בתודעה האלוהית היוצרת שאנחנו, ובעולם שאנחנו בוחרים ליצור ולחוות, והוא מתחיל להתגשם עבורינו, לא באופן טורי ואיטי, אלא באופן מקבילי ומהיר…מכל כיוון העולם החדש שלנו בא אלינו, סובב אותנו, סיטואציות שמתאימות למודל החדש הזה פשוט פוגשות אותנו, מחכות לנו בכל מקום, מקדמות את פנינו…ואנחנו מתהלכים כמלכים ומלכות בעולם שאנחנו יצרנו, ולא כקבצנים בעולם העגום שהם ותבניות המיינד השליליות שלנו יצרו עבורינו.

הגיע הזמן להתעורר לעולם חדש, למודל עולם חדש, למודל עולם שאנחנו בוחרים.

הפורטל לעולם החדש והטוב הזה שאנחנו רוצים להלך בו…נמצא בתוכנו, בראיית העולם שלנו, בהחלטה האישית, האמיצה והנחושה ביותר שלנו, לגבי איזה עולם אנחנו חיים בו.

העולם שאנחנו חיים בו, הוא העולם שלנו.

אנחנו זה העולם שלנו, והעולם שלנו הוא אנחנו.

אין יותר אמת מזה, אין יותר נכון מזה, ואפשר לבדוק את זה…ולראות שזה אכן כך.

שאנחנו מהלכים בתוך ראיית העולם שלנו, בתוך מודל העולם האישי שלנו.

זה אתה שמהלך בעולם שלך, זאת את שמהלכת בעולם שלך…

אז למי אתם נותנים את הזכות לספר לכם על העולם? למי אנחנו נותנים את הזכות לבנות לנו מודל של עולם, כשהעולם שאנחנו חווים, הוא שלנו…מעכשיו, אנחנו, ורק אנחנו, מחליטים באיזה עולם טוב ונפלא ומזמין אנחנו חיים בו.

תזכרו שכשמשהו לא בסדר בעולם שלכם, אל תרוצו לתקן משהו בחוץ לפני שאתם משנים מבפנים את המחשבות שלכם, את ראיית העולם שלכם, את מודל העולם שלכם בחזרה למודל למודל טוב, למודל מאפשר, למודל של פתרונות, למודל של הזדמנויות, למודל של אהבה, של שמחה, של זרימה.

אי אפשר להיות פה פאסיביים ולצפות שמשהו יקרה…

כדי לשנות את מודל העולם שלנו, עלינו להיות אקטיביים, ליזום את זה, לייצר את זה מתוכנו.

דמיינו לכם עולם טוב…

דמיינו לכם עולם הכי טוב שאפשר ותקרינו אותו על מסך התודעה שלכם…

מסך התודעה שלכם יתחיל להקרין אותו על מסך העולם התלת מימדי שנמצא שם ״בחוץ״.

דמיינו לכם עולם שבו אתם יכולים להיות עצמכם, שבו אתם יכולים לבטא את עצמכם, שבו אתם יכולים להרגיש מה שאתם רוצים להרגיש.

דמיינו לכם את העולם המושלם שלכם…

ותתחילו לחיות בעולם הזה.

אלכס זיומוצרים של אלכס זיו